Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  6. Jūnijs Vārda dienas Ardis, Ingrīda
Vēl raksti par tēmu: biezpiens

Katram noteikti ir sava bērnības garša. Ja tiktu veidots tops, biezpiena sacepums ar ķīseli noteikti būtu šajā sarakstā.

  Lasīt vairāk >>

Iesakām iegaumēt šīs kūkas pamatrecepti, jo, ar ko to bagātināt, lai diktē sezona. Šoreiz izmantoti pēdējie mājas āboli, bet jau pavisam drīz varēs izmantot rabarberus, ķiršus, plūmes, jaunos ābolus, ogas. 

  Lasīt vairāk >>
31.05.2017.

Vienkārši, visiem pieejami produkti, svaiga garša, oriģināls pasniegšanas veids,- tā varētu raksturot pildīto ķirštomātiņu uzkodu, ko mums iesūtījusi lasītāja Inese.

  Lasīt vairāk >>
23.06.2016.

Mēs ticam, ka īstu Jāņu sieru var pagatavot ne tikai lauku sētā pie malkas plīts, bet arī mazā pilsētas dzīvoklīša virtuvītē!

  Lasīt vairāk >>

Atzīsim, ne vienmēr ir laiks veltīt daudz laika gatavošanai. Tāpēc brīžiem, kad gribas vai ir nepieciešams kas gards, "sliņķu" versija rabarbermaizei. 

  Lasīt vairāk >>

Āboli ir neatņemama Latvijas kulinārijas sastāvdaļa. Tieši tāpēc dažādu ābolu plātsmaižu, kūku un citu desertu variācijas ir neskaitāmas. Šeit viena tāda.

  Lasīt vairāk >>
15.12.2015.

Mūsu lasītāja Laura iesūtījusi šādu ātri pagatavojamu recepti.

  Lasīt vairāk >>
19.06.2015.

Par mājas siera siešanu parasti runājam vasaras saulgriežu laikā. Taču velti! Ar tiem vari mieloties visa gada garumā!?

  Lasīt vairāk >>
18.06.2015.

Kur nu Jāņos bez siera!? Ja vēlies to pagatvot pati, šeit mūsu ilggadējā lasītāja Vēsma padalījās ar savu Jāņu siera recepti.

  Lasīt vairāk >>
26.01.2015.

Šī ir viena no veselīgajām receptēm, kurām iedvesmu Kristīne smēlusies veselības centra Vivendi veselīga uztura meistarklasēs.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv