Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  3. Jūnijs Vārda dienas Ineta, Inta, Intra
Vēl raksti par tēmu: bērnu audzināšana

Svinīgi atklāta bērnudārza audzinātājas un divgadnieka mammas Danas Gulbes jaunā grāmata “Kas notiek bērnudārzā”. Tajā vecāki vienkopus var izlasīt par visu, kas saistīts ar bērnudārzu.

  Lasīt vairāk >>

Vienu brīdi māsiņas spēlējas saticīgi, bet nākamajā - jau plūkā viena otrai matus. Kā vecākiem rīkoties šādā situācijā, kā risināt konfliktu?

  Lasīt vairāk >>

Visgrūtāk skolas ikdienas ritmā varētu būt atgriezties tieši jaunāko klašu bērniem, jo viņiem vēl nav izstrādājies ikgadējais ritms starp brīvdienu un skolas laika mēnešiem

  Lasīt vairāk >>

Arī atkarība no mobilajām ierīcēm un tajās lietotajiem sociālajiem tīkliem var būt tikpat bīstama kā atkarība no alkohola un narkotikām.

  Lasīt vairāk >>

Te ir divi stāsti iz dzīves. It kā smieklīgi, ja nebūtu tik skumji un patiesi... Un pēc tam mēs pašas, sievietes, sūkstāmies, ka nav "normālu vīriešu".

  Lasīt vairāk >>

Franču mātes neuzskata, ka labiem vecākiem nemitīgi jābūt bērnu rīcībā un jājūtas vainīgiem, ja viņiem ir arī savas intereses un vajadzības.

  Lasīt vairāk >>
21.05.2012.

Kļūdas veselības aprūpē rodas no vājas sadarbības ar savu ģimenes ārstu vai pediatru.

  Lasīt vairāk >>

Uzzināsi par bērna audzināšanu jau grūtniecības laikā un kā pavadīt šo laiku harmonijā ar sevi.

  Lasīt vairāk >>
06.01.2011.

Stundām ilgi šļūcām pa kalniņiem, pikojāmies, ierīkojām bunkurus. Vai mūsdienu bērni izbauda ziemas priekus svaigā gaisā?

  Lasīt vairāk >>
25.11.2009.

Bērniem sācies brīvlaiks un tajā diemžēl daudz laika viņi pavada pie TV ekrāna. Pētījumi norāda uz saikni starp televīzijas skatīšanos un bērnu aptaukošanos, smēķēšanu un paaugstinātu seksuālo aktivitāti.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv