Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  29. Maijs Vārda dienas Maksis, Raivis, Raivo
Vēl raksti par tēmu: bērnu attīstība

Bieži vien vecākiem, pedagogiem un citiem līdzcilvēkiem, kas ikdienā ir ciešā saskarsmē ar bērniem, ir grūtības izprast viņu emocijas un uzvedības cēloņus. Šajās nodarbībās būs iespēja uzzināt vairāk par mātes attiecību veidošanu ar mazuli, bērnu hiperaktivitātes sindromu un depresiju pusaudžu vecumā. 

  Lasīt vairāk >>

Nodarbības laikā būs iespēja gūt idejas bērna attīstībai noderīgu un vērtīgu lietu izgatavošanai no vienkāršiem, pieejamiem izejmateriāliem.

  Lasīt vairāk >>
11.10.2013.

Iedvesmojoša, interesanta, praktiski noderīga un darboties rosinoša-tā pirmo Montesori nodarbību raksturoja un to sanākušās mammas. Lasi plašāk->

  Lasīt vairāk >>
29.11.2011.

Pirms aptuveni 40 gadiem liela daļa vecāku joprojām uzskatīja, ka viņu jaundzimušais mazulis ir piedzimis neredzīgs un apkārtējo pasauli pagaidām neredz. Tā tomēr nav! Uzzini, kā redz nupat dzimis mazulis.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv