Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  15. Jūlijs Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Heinrihs, Heinriks, Henriks
Vēl raksti par tēmu: auskari
16.09.2019.

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgas rotaslietas. Tās lieliski papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan īpašos pasākumos un svētkos. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs - šī zīmola rotaslietu klāstā iespējams atrast gan vienkāršas un minimālas, gan greznas un mirdzošas rotas. 

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Gaidāmo Jūras svētku jeb Zvejnieksvētku noskaņās izsludinām jaunu lasītāju konkursu ar ļoti sievišķīgu aksesuāru komplektu no Parfois

  Lasīt vairāk >>
08.04.2013.

Fotorāmīši, kompaktdiski, tenisa raketes un pat dārzeņu rīves- visus šo priekšmetus var pārvērst stilīgos interjera dekoros un praktiskos auskaru turētājos!

  Lasīt vairāk >>
06.02.2010.

Pieteikšanās SievietesPasaule.lv un Pērļuveikals.lv rīkotajam rotu gatavošanas konkursam  ir noslēgusies. Kamēr gaidām uzvaretājas paziņošanu, piedāvājam atskatīties uz skaisto rotu bildēm.

  Lasīt vairāk >>
04.02.2010.

Gatavojot rotas, sanāk interesants, unikāls aksesuārs pašai un jaukas dāvanas draudzenēm, - raksta Santa Sirmoviča. Viņa rāda oriģinālu auskaru gatavošanas procesu.

  Lasīt vairāk >>
04.02.2010.

Lai tiktu pie šādiem oriģināliem ziemas auskariem, svarīgākā ir izdoma, prasme adīt un divi auskaru āķīši, - tā, piesakot savu darbiņu rotu gatavošanas konkursam, raksta Elīna.

  Lasīt vairāk >>
20.01.2010.

Ilze Vildere rāda, kā pašai pagatavot filcētus auskariņus, izšūtus ar fliteriem un pērlītēm. Iesūtīts rotu gatavošanas konkursam. Arī tu vari paspēt piedalīties un laimēt 30 Ls dāvanu karti pērļu veikalā!

  Lasīt vairāk >>
05.12.2009.

Koši un džinkstoši, mazliet no etno stila, turklāt tādus vari pagatavot pati! Mazliet izdomas un tev būs unikāla rota! Šis foto stāsts ir piemērs tam, kādi jāiesūta uz rotu gatavošanas konkursu. Lai veicas!

  Lasīt vairāk >>
04.12.2009.

Rotu gatavošanas pamācība: šoreiz iemācies uzmeistarot interesantus auskarus ķēdītē!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv