Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  21. Janvāris Vārda dienas Agne, Agnese, Agnija
Vēl raksti par tēmu: atvaļinājums

Vasaras sākumā ir vērtīgi formulēt līdz rudenim sasniedzamos mērķus, bet galvenais censties tos arī piepildīt iecerētajā laikā, jo rudens pienāk ātri...

  Lasīt vairāk >>

Daudziem vasara ir gada gaidītākais laiks, uz kuru mēdzam skatīties caur “rozā brillēm”. Diemžēl realitātē jautrības vietā saprotam, ka jūtamies ļoti vientuļi.

  Lasīt vairāk >>
31.03.2014.

Atvaļinājuma laikā ieplānojiet ģimenes laivu braucienu, izbraucienu ar velosipēdiem vai pārgajienu mežā ar nakšņošanu teltīs!

  Lasīt vairāk >>

Ja kolēģi izsaka līdzjūtību mums atgriežoties vai arī mēs paši ar šausmām gaidām atgriešanos no atvaļinājuma, tas var būt labs signāls, lai aizdomātos.

  Lasīt vairāk >>
19.07.2013.

Portāla mārketinga vadītāja Līga stāsta par ideju, kā ģimenes vai nelielā draugu lokā pavadīt skaistu nedēļas nogali, apceļojot Latviju.

  Lasīt vairāk >>
27.06.2013.

Šeit būs idejas, kā ienest šo brīnišķīgo atvaļinājuma miera sajūtu savā mājoklī. Ar maziem nieciņiem, dekoriem tu vari uzburt kaut daļu brīvdienu noskaņu!

  Lasīt vairāk >>
26.06.2013.

Ja rīdzinieki vasarās grib izrauties no pilsētas kņadas, atpūsties pie dabas, baudīt lauku idilli, tad reģionu cilvēkiem galvaspilsēta ir tā, ko tie labprāt apmeklētu.

  Lasīt vairāk >>
07.06.2013.

Vidzeme izsenis zināma ar saviem gleznainajiem skatiem, taču mēs atradām arī virkni citu, interesantu vietu, ko būtu vērts apmeklēt un izbaudīt!

  Lasīt vairāk >>
22.05.2013.

Pēdējo nedēļu karstums daudziem lika aizdomāties par to, kur un kā gribētos pavadīt vasaras atvaļinājumu. Tas, ko mēs zinām, pavisam noteikti ir vērts aizbraukt uz Latgali!

  Lasīt vairāk >>
15.05.2013.

Turpinām iedvesmot Latvijas apceļošanai šajā vasarā! Šoreiz piedāvājam idejas, ko vērts apskatīt un izbaudīt Zemgalē.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv