Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  6. Augusts Vārda dienas Aisma, Askolds
Vēl raksti par tēmu: atpūta
11.10.2019.

Kā sagatavot bērnu skolai? Jau pirmajā klasē neiztikt bez kladēm, pildspalvām un labiem sporta apaviem, taču tikpat nozīmīgs ir jaunā skolēna istabas interjers.

  Lasīt vairāk >>
11.05.2017.

Lai palīdzētu izlemt, kā saturīgi pavadīt brīvdienas, Ondo.lv speciālisti piedāvā 5 idejas izklaidei kopā ar ģimeni. Lasi tālāk un izvēlies nākamo brīvdienu maršrutu!

  Lasīt vairāk >>

Lai gan visi zinām, ka labs un kvalitatīvs miegs ir neatņemama stipras veselības sastāvdaļa, ne vienmēr izdodas nogulēt vēlamās 7-9 stundas. 

  Lasīt vairāk >>
07.08.2014.

Piedāvajam dažas idejas, ko vēl vari paspēt sadarīt, lai no sirds izbaudītu vasaru.

  Lasīt vairāk >>
24.07.2014.

Dārzs dāsni dāvā savus labumus, dobēs smaržo vasaras ziedi, vakari un naktis ir tik siltas...uzaicini savus mīļos un baudiet nesteidzīgas sarunas un dabas tuvumu!

  Lasīt vairāk >>

Ja arī tu sevi pieskaiti ūdens prieku baudītājiem, šovasar iesakām pamēģināt SUPošanu - aktīvo atpūtu uz ūdens, kas reizē var būt varen labs treniņš!

  Lasīt vairāk >>
31.03.2014.

Atvaļinājuma laikā ieplānojiet ģimenes laivu braucienu, izbraucienu ar velosipēdiem vai pārgajienu mežā ar nakšņošanu teltīs!

  Lasīt vairāk >>
07.02.2014.

Sirsniņas, ziedi un šampanietis, - tā ir klasika, kuru 14.februārī – visu mīlētāju dienā – vari papildināt ar vēl citiem pārsteigumiem savai otrajai pusītei. 

  Lasīt vairāk >>
07.12.2013.

SievietesPasaules dzimšanas dienas nedēļā Fantasy Park Riga notika mūsu organizētā boulinga turnīra 'Dāmas rullē' fināls. Skaties, kā mums gāja!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv