Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  24. Februāris Vārda dienas Dina, Dinis, Dino, Dins, Diāna
Vēl raksti par tēmu: atkritumi

Zaļais jeb eko dzīvesveids ir viens no pēdējā laika karstākajiem trendiem – šo vārdu salikumu iespējams dzirdēt ik uz soļa. Taču vai zini, kā ar pavisam vienkāršām metodēm arī savu dzīvi padarīt zaļāku?

  Lasīt vairāk >>
02.04.2014.

Izkrāmējot skapjaugšas, gultapakšas un revidējot atvilktnes un plauktus, atklājas, ka māja bijusi pilna gadiem nelietotu un nevajadzīgu mantu. Kur tās likt?

  Lasīt vairāk >>
25.04.2010.

Kopā mēs no Varkaļu kanālmalas savācām 120 maisus pilnus ar atkritumiem! Paldies visiem čaklajiem talciniekiem! Cerams, ka makšķernieki un citi atpūtnieki novērtēs mūsu padarīto un vairs nepiemēslos

  Lasīt vairāk >>
20.04.2010.

Ja vēl nezini, kur sestdien talkot, nāc bariņā un palīdzi mums sakopt vienu Latvijas stūrīti! Parūpējoties par apkārtni, parūpēsimies arī pašas par sevi - vingrosim svaigā gaisā! Pirms talkas...

  Lasīt vairāk >>
06.04.2010.

Nāc bariņā un palīdzi sakopt vienu Latvijas stūrīti - 24.aprīlī sakopsim kopā kādu jauku, bet līdz ausīm piemēslotu atpūtas vietu- Varkaļu kanālu, pie Babītes ezera.

  Lasīt vairāk >>
23.02.2010.

Feja vērsusies Padomu sadaļā ar jautājumu, kur var nobēdzināt vecos CD. Mēģināju noskaidrot, ko tad darīt, ja mājās ir kaudzīte nevajadzīgu disku. Kur tos izmest un kā pārveidot par derīgām lietām?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv