Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  24. Novembris Vārda dienas Velda, Velta
Vēl raksti par tēmu: astroloģija

Jau vairāku gadu garumā īsi pirms gadu mijas piedāvājam pārlasīt aizejošajam gadam solīto, jo ticam, ka dažkārt tikai ar zināmu laika distanci ir iespējams novērtēt, vai un cik lielā mērā solītais tiešām ir piepildījies.

  Lasīt vairāk >>

Ko jūnijs sagādājis Tev - ballītes un mīlu vai nopietnu apceres laiku? Varbūt tas nāk ar kārtīgu darba vezumu?

  Lasīt vairāk >>

Jūnijā debesjums piegādās jums fantastisku enerģiju, kas sagatavos ceļu ilgtermiņa laimei un labsajūtai. Mīlestība šajā vasarā būs sezonas aktualitāte Nr.1.

  Lasīt vairāk >>

13. jūnijā jums ir jūsu personīgais pilnmēness. Lieciet to lietā, izsakot debesjumam savas personīgās vēlēšanās. Tas jums ir vismaģiskākais pilnmēness 12 gados!

  Lasīt vairāk >>

Jūnijs nes sev līdz vienu ļoti interesantu enerģiju, kas jums ļoti palīdzēs sakārtot attiecības ar sevi un savu pašapziņu. Tā ir arī smalka veiksmes enerģija.

  Lasīt vairāk >>

Tieši Jāņiu naktī mīlas dieviete Venēra iepeld jūsu romantikas sektorā. Nekādas gulēšanas! Papardes zieds!

  Lasīt vairāk >>

Dvīņiem jau patīk, kad ir mērens tracis, šoreiz tračos var izpeldēt kādi interesanti mīlas objekti. Vispār visu jūniju jūs spīdēsiet un būsiet ļoti redzami.

  Lasīt vairāk >>

Lietas kārtosies klusi un mierīgi, bet tas arī nav īsti Aunu stilā, jo lietas nokārtosies neatkarīgi no jūsu piedalīšanās procesos.

  Lasīt vairāk >>

Jūnijs jums būs lēns mēnesis. Tas tā kā kūrortā, kur neviens nesteidzas. Un kāpēc gan steigties, ja jau ir veselības mēnesis ar patīkamo komunikāciju.

  Lasīt vairāk >>

Zivīm jūnijā spēcīgi nomainīsies dzīves akcenti, un es pat teikšu, ka nomainīsies ūdeņi, kuros Zivis tagad peldēs šovasar, gadu un trīs gadus uz priekšu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv