Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  5. Aprīlis Vārda dienas Aivija, Vidaga
Vēl raksti par tēmu: aksesuāri
16.09.2019.

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgas rotaslietas. Tās lieliski papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan īpašos pasākumos un svētkos. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs - šī zīmola rotaslietu klāstā iespējams atrast gan vienkāršas un minimālas, gan greznas un mirdzošas rotas. 

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Dāvanu grozā, kura vērtība pārsniedz 150 eiro, tu atradīsi smaržas, somu, kosmētiku, rotas un aksesuārus, dāvanu karti zeķu veikalā un siev...

  Lasīt vairāk >>
10.12.2012.

Pārsteidz sievieti ar apģērbu vai aksesuāriem, kas viņu pavadīs īpašās svētku reizēs vai būs ērts ikdienas līdzgaitnieks!

  Lasīt vairāk >>
20.08.2012.

Apkopojam interneta veikalus ar interesantu piedāvājumu tavas sievišķības izcelšanai.

  Lasīt vairāk >>
22.03.2011.

Tirdzniecības centrs „Domina” kopā ar Latvijā atpazīstamiem modes māksliniekiem ir sagatavojis īsu „ceļvedi” pavasara modes kaprīzēs. Laiks jaunās pavasara sezonas apģērbu un aksesuāru uznācienam!

  Lasīt vairāk >>

Šajā grāmatā apkopotas idejas adījumiem un tamborējumiem, kas atbilst šā brīža modes tendencēm un kas varētu labi papildināt Tavu garderobi. Grāmatā atrodamās idejas būs pa spēkam kā iesācējai, tā profesionālei.

  Lasīt vairāk >>
12.04.2010.

Vēl līdz 18.aprīlim Skonto hallē norisināsies tirdzniecības projekts - izstāde "Brand Stock", kurā ikviens var iegādāties izgājušo gadu kolekcijas par draudzīgām cenām! Piedāvājam ielūkoties izstādē! 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv