Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  10. Augusts Vārda dienas Audris, Brencis, Inuta
Vēl raksti par tēmu: akcija

Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, kura jūt, ka viņas dzīvē nepieciešamas iedvesmojošas un sievišķīgas pārmaiņas.

  Lasīt vairāk >>
04.03.2013.

Viss, kas Tev jāzina pirms meties azartiskajā medību piedzīvojumā un sāc dzīties pēc ikviena liekā vidukļa milimetra un centimetra!

  Lasīt vairāk >>
25.02.2013.

Pēc nedēļas, 4.martā, sadarbībā ar fitnesa studiju Vivido Gym sāksim „Slaidā vidukļa medības”. Gatavojies!

  Lasīt vairāk >>

Atklājam ‘Uzplauksti pavasarim!’ īpašās pārvērtību dienas programmu, ko izbaudīs desmit laimīgās akcijas dalībnieces.

  Lasīt vairāk >>

Portāls SievietesPasaule.lv sadarbībā ar Oriflame izsludina akciju „Uzplauksti pavasarim!”. Piesakies!

  Lasīt vairāk >>
05.12.2011.

Ir sācies Adventes laiks. Apdomāju gada laikā padarīto, atskāršot, ka mana “dot un ņemt” bilance ir uzlabojusies. Un tomēr, kādēļ par to domājam tieši Ziemassvētku gaidīšanas laikā?

  Lasīt vairāk >>

Akcijas 1..2..3 Aiziet! ietvaros pirmā vingrošanas grupiņa jau atsaukusies - Ligita ar savām draudzenēm, smeļoties iedvesmu no SievietesPasaule.lv video vingrojumiem, tiekās Tautas namā un kārtīgi izvingrojas. Lasi, kā viņām iet!

  Lasīt vairāk >>

Zināšanas ir pirmais solis ceļā uz veselību! Aizpildi šo testu un noskaidro savu zināšanu līmeni par dzemdes kakla vēzi un cilvēka papilomas vīrusa infekciju.

  Lasīt vairāk >>

Mūsu e-pastā iekritusi vēstulīte, kas ļoti iepriecināja. Inga raksta mums paldies, ka atgādinājām- ir jāaiziet pie ginekologa uz pārbaudi! SievietesPasaule.lv jau kopš jūlija noris akcija 'Pastāsti un izglāb citu sieviešu dzīvību'

  Lasīt vairāk >>

Akcijas 'Pastāsti un izglāb citu sieviešu dzīvību' ietvaros esam saņēmuši Larisas (45) vēstuli. "Man nav pieredze ar dzemdes kakla vēzi, bet vēlos pastāstīt savu sāpi par olnīcu cistām,"- viņa raksta savā vēstulē.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv