Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  19. Janvāris Vārda dienas Alnis, Andulis
Vēl raksti par tēmu: adījumi
12.11.2012.

Ne tikai cepures un šalles, bet arī cimdi var kļūt par īpašu aksesuāru. Krāsaini, pūkaini, rakstaini, pat ar austiņām un actiņām- tik dažādi!

  Lasīt vairāk >>
30.09.2011.

Laiks, kad jāsāk ievīstīties lakatos un šallēs, ir klāt. Taču nevajag aizmirst, ka šalle ir ne vien funkcionāls apģērba gabals- sargā mūsu kaklu no apaukstēšanās, bet tā ir arī aksesuārs!

  Lasīt vairāk >>
06.02.2010.

Šosezon adījumu mode ir īpaši demokrātiska. Nav jābūt izcilai rokdarbniecei, lai skaisti, stilīgi un, galvenais, praktiski atsvaidzinātu esošo garderobi. Modernu šalli var uzadīt jebkura pusstundas laikā!

  Lasīt vairāk >>
16.01.2010.

SievietesPasaule.lv un Uzadi.lv izsludinātais konkurss Pārziemo ar stilu! ir noslēdzies! Iesūtīts tik daudz skaistu, košu, oriģinālu un neparastu cepuru un šaļļu foto! Kopumā konkursā piedalās vairāk kā 60 dalībnieces.

  Lasīt vairāk >>
16.01.2010.

Elita Heniņa adījumu konkursā Pārziemo ar stilu! piedalās ar adīto komplektu vīrietim- cepuri un šalli.

  Lasīt vairāk >>
16.01.2010.

"Ja gribi pārziemot ar stilu, ielāgo: ja mainās laikapstākļi, maini cepuri!" raksta Inga Linde. Viņa konkursam iesūtījusi trīs dažādas cepures.

  Lasīt vairāk >>
16.01.2010.

Diāna Druke adījumu konkursā Pārziemo ar stilu! piedalās ar spuraino pašas adīto cepurīti.

  Lasīt vairāk >>
16.01.2010.

Lelde Luce konkursā Pārziemo ar stilu! piedalās ar pašas adītajām cepurītēm. Viena ir mammai, otra - meitai. Abas košas kā varavīksnes!

  Lasīt vairāk >>
16.01.2010.

Elīna Žīgure konkursā Pārziemo ar stilu! piedalās ar pašas adītu cepuri un šalli: "Adījums papildināts ar tamborējumu un ādas dekoratīviem elementiem."

  Lasīt vairāk >>
16.01.2010.

Ditas Kalvānes sievišķīgās adītās cepurītes. Iesūtīts konkursam Pārziemo ar stilu!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv