Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  6. Jūnijs Vārda dienas Ardis, Ingrīda
Vēl raksti par tēmu: Ziemassvētku tradīcijas
06.12.2015.

Ceļojums Ziemassvētku eglīšu pasaulē ir kā nebeidzams stāsts, un jaunākais tā turpinājums vēsta, kā audzēt eglītes podiņos. 

  Lasīt vairāk >>

Dažādi autori velta uzmanību Santa Klausa tēlam, un ilustratori veido tā izskata stereotipu: omulīgs, vecs vīrs ar garu, baltu bārdu sarkanā mētelī ar baltām uzšuvēm.

  Lasīt vairāk >>
17.12.2012.

Ziemassvētku vecītis simbolizē ticību brīnumam. Tam, ka var notikt tādas lietas, par kurām cilvēks pat neuzdrošinājās ticēt, ka tās varētu notikt.

  Lasīt vairāk >>
21.12.2011.

Tik gaiši un sirsnīgi ir tikai Ziemassvētku laika dzejoļi. Gan tie, kas uzbur svētku noskaņu un rosina uz brīnumu gaidīšanu, gan tie mazliet skumji nostaļģiskie. Šeit, mūsu -SievietesPasaule.lv laumiņu - izlase.

  Lasīt vairāk >>
24.12.2010.

Filmas, kas uzbur svētku sajūtu. Filmas- tik gaišas, tik baltas un tik sirsnīgas. Filmas par Ziemassvētkiem! Šeit iedvesmai ir mūsu- SievietesPasaules meiteņu- filmu izlase.

  Lasīt vairāk >>
21.12.2010.

Ziemas saulgrieži ir laiks, kad pēc visdziļākās tumsas atgriežas gaisma, saule atkal sāk savu augšupeju. Tādēļ vakarā izgaismosim savas mājas ar svecēm.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv