Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  29. Februāris Vārda dienas
Vēl raksti par tēmu: Ziemassvētku dāvanas
09.11.2019.

Lai saviem mīļajiem vecākiem sarūpētu jauku Ziemassvētku dāvanu bez satraukuma, palutini viņus ar to, kas šajos svētkos ir vissvarīgākais – siltas un pozitīvas sajūtas. 

  Lasīt vairāk >>
27.09.2019.

Pieredze rāda, ka gatavoties Ziemassvētkiem nekad nav par agru, jo decembris pienāk nemanot. Un tas ir ļoti saspringts mēnesis gan darbā, gan ģimenē, gan skolā, tāpēc nereti dāvanu sagāde tiek atlikta uz pēdējo brīdi, kas ir liela kļūda.

  Lasīt vairāk >>
27.11.2013.

Tuvojoties pirmajai Adventei – Ziemassvētku priekšvēstnesei, vēlamies atklāt īpašu sadaļu- Dāvanas iedvesmai un pašizziņai. Tā ir iespēja uzdāvināt sev vai saviem tuvajiem cilvēkiem ko oriģinālu un iedvesmojošu!

  Lasīt vairāk >>
17.12.2012.

Arvien vairāk cilvēku kolēģiem, draugiem un tuviniekiem dāvina nākamā gada plānotājus, jo tie ir praktiski un noderīgi. LEADER plānotāji turklāt palīdzēs sasniegt mērķus!

  Lasīt vairāk >>
16.12.2012.

Šogad esam publicējušas ļoti daudz Ziemassvētku dāvanu idejas, tādēļ izveidojām 'ceļvedi' -  lai Tev būtu ērtāk un vieglāk atrast sev piemērotākās.

  Lasīt vairāk >>
12.12.2012.

Kas ir pieci izplatītākie dāvinātāju tipi un kādi ieteikumi tiem būtu jāņem vērā? Lasi un uzzini.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv