Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  11. Jūlijs Vārda dienas Leonora, Svens
Vēl raksti par tēmu: Valentīndiena

Svētā Valentīna diena lielākoties asociējas ar mīlestību un sirsnību, kad jo īpaši gribas iepriecināt savu mīļoto cilvēku. Rimi Gardēdes Lienes Zemītes krājumā ir recepte, kas tam varētu lieliski noderēt!

  Lasīt vairāk >>
01.02.2016.

Tā kā laiks un uzmanība ir šā gadsimta deficīts, šoreiz apkopojām tādas Valentīndienas dāvanu idejas, kas dāvā uzmanību un nozīmē kopā pavadītu laiku ar mīļoto.

  Lasīt vairāk >>
12.01.2016.

Trīs dienās – 12., 13. un 14.februārī, trīs pilsētās – Rēzeknē, Liepājā un Jūrmalā izskanēs grupas Astro’n’out mini koncerttūre.

  Lasīt vairāk >>
14.02.2015.

Lieliska recepte, ar kuru pārsteigt un palutināt savus mīļos. 

  Lasīt vairāk >>

Tirdzniecības parka Alfa nomnieki apkopojuši savus novērojumus par populārākajām dāvanām šajā pirmssvētku nedēļā. Lūk, kas noskaidrojās!

  Lasīt vairāk >>
10.02.2014.

Mēs mēģinājām uzburt Valentīndienas randiņu uz ledus. Kaut ārā ir auksti, arī pie dabas krūts var sagādāt burvīgu atpūtu un pozitīvas emocijas.

  Lasīt vairāk >>
09.02.2014.

Vai Valentīndiena kļuvusi Tev par īpašiem svētkiem vai arī tā ir parasta februāra diena? Un, ja Tu atzīmē Valentīndienu, kādas ir Tavas svinēšanas tradīcijas?

  Lasīt vairāk >>
07.02.2014.

Sirsniņas, ziedi un šampanietis, - tā ir klasika, kuru 14.februārī – visu mīlētāju dienā – vari papildināt ar vēl citiem pārsteigumiem savai otrajai pusītei. 

  Lasīt vairāk >>

Konkurss noslēdzies! Atbildi līdz 10.februārim uz 3 jautājumiem par Valentīndienas dāvanām un iespējams tieši TU laimēsi vienu no divām dāvanu kartēm 15 EUR vērtībā..

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv