Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  6. Augusts Vārda dienas Aisma, Askolds
Vēl raksti par tēmu: Uzplauksti pavasarim

Konkurss noslēdzies! Dāvanu grozā, kura vērtība pārsniedz 150 eiro, tu atradīsi smaržas, somu, kosmētiku, rotas un aksesuārus, dāvanu karti zeķu veikalā un siev...

  Lasīt vairāk >>

Vienmēr ir interesanti uzzināt, kā mainās cilvēki un viņu dzīve. Šīs ziņkāres vadītas satikās akcijas "Uzplauksti pavasarim!" iepriekšējo gadu dalībnieces.

  Lasīt vairāk >>

Sestdien, 5.aprīlī, noritēja SievietesPasaule.lv un Oriflame veidotā akcija 'Uzplauksti pavasarim!'. Tajā piedalījās 10 sievietes no visas Latvijas

  Lasīt vairāk >>

Īsts emociju kokteilis pagājušās sestdienas rītā valdīja 10 sieviešu sirdīs. Viņas bija spērušas drosmīgu soli- pieteikušās akcijai "Uzplauksti ...

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Nedēļas otrajā pusē izziņosim 10 laimīgo sieviešu vārdus, kuras aicināsim uz īpašo pārvērtību dienu!

  Lasīt vairāk >>

Šodien - SievietesPasaules 4.dzimšanas dienā, vēlamies padalīties ar lasītājas Kristīnes vēstuli, ko saņēmām pirms pāris dienām.

  Lasīt vairāk >>

Akcijā var piedalīties ikviena Latvijas sieviete, kura jūt, ka viņas dzīvē nepieciešamas iedvesmojošas un sievišķīgas pārmaiņas.

  Lasīt vairāk >>
06.03.2013.

"Es  esmu cilvēks, kurš mirklī, kad tu teiksi – Kāpēc? , jautās – Kāpēc ne?", par dzīves piedāvātajām iespējām saka Edīte.

  Lasīt vairāk >>

"Mēs esam uzplaukušas!"- ar smaidu uz lūpām un prieka pielietu sirdi vienā balsī sauca visas desmit...

  Lasīt vairāk >>

Kuras desmit laimīgās ir ieguvušas vienreizējo dāvanu - tikai viņām veltītu pārvērtību dienu?

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv