Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  19. Janvāris Vārda dienas Alnis, Andulis
Vēl raksti par tēmu: Sāc nedēļu kopā ar

"Jāteic, ka aktieri ir no daudz kā atkarīgi – režisori, atalgojums utml., bet ceru, ka apstākļi sakritīs tā, lai es varētu attīstīties uz augšu", atzīst Jurģis.

  Lasīt vairāk >>

Lai arī Lienas svētki jau vairākus gadus ir citādi, jo viņa, strādājot veikalā, netiek uz mājām Liepājā, svētku sajūtas un tradīcijas tas nemaina un nemazina.

  Lasīt vairāk >>

"Vajadzīga tumsa, lai lampiņas un svecītes smuki spīdētu. Vajadzīgs aukstums, lai karstā tēja un pīrāgi iegūtu citu vērtību un garšu", saka Guna.

  Lasīt vairāk >>

"Manī ir diezgan izteikts feminisms. Priecājos par katru sievieti, kura ir pašpietiekama un veiksmīga gan biznesā, gan ikdienas dzīvē.", saka Ieva.

  Lasīt vairāk >>

"Pats process man vienmēr šķitis daudz aizraujošās par rezultātu. Varu stundām izšūt pērļu matu rotu un to uzvilkt vienu reizi", atzīst Inga.

  Lasīt vairāk >>

"Kino vēsture un tagadne ir pilna ar dažādiem skaistiem piemēriem. Īsta māksla liek aizrauties elpai, nepakļaujas racionāliem formulējumiem un tas ir brīnišķīgi".

  Lasīt vairāk >>

Jolanta atzīst, ka divu mūziķu ikdiena ir radoša, tāpat kā visa viņu dzīve. Viņa ar vīru vienmēr ir jaunas iedvesmas meklējumos.

  Lasīt vairāk >>

"Ilgstošā laikā tā “savākšanās” vai profesionālisms, kas palīdz tev labi nostrādāt un noslēpt sāpi, atstāj pēdas..nezinu kādas, bet jūtu,ka atstāj".

  Lasīt vairāk >>

Šis ir stāsts par to, ka sapņi tiešām mēdz piepildīties. Ir tikai tiem jātic, jārunā par tiem un, blakus jābūt īstajiem cilvēkiem, kas palīdz tos piepildīt.

  Lasīt vairāk >>

"Mēs nebūtu nonākuši tiktāl bez superkomandas, par kuru esmu Kādam pateicīga katru mīļu dienu", par KKc panākumiem stāsta Ieva.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv