Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  17. Februāris Vārda dienas Donats, Konstance
Vēl raksti par tēmu: Līga Elizabete Balode

Šajā nedēļā iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem, strīdi ar radiniekiem. Ja darbs neļauj būt kopā ar tuvajiem, varbūt ir vērts pārskatīt savu pienākumu sarakstu un no kāda mazāk nozīmīga darba atteikties. Vari kādam lūgt padomu, bet svarīgos jautājumos lēmumus pieņem pati. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā laiku prasīs darbs un ģimene. Darba apjoms var kļūt lielāks, un tas viss jāpagūst izdarīt darba vietā un laikā, arī ģimenē var atklāties neatrisinātas lietas. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa apvieno sevī vajadzību atrast laiku darbam, sabiedriskiem pasākumiem un ģimenei. Var rasties vēlēšanās pašķiesties ar naudu, bet dari to uzmanīgi, jo februāra naudas lietas atstāj iespaidu uz visu gadu.  

  Lasīt vairāk >>

Šis mēnesis parādīs visa gada tendences. Ja šajā mēnesī saslimsi vai sajutīsi naudas grūtības, viss gads var sagādāt vilšanos un problēmas finansiālajā jomā. Ja februāris paies mierīgi un stabili, arī atlikušais gads būs pret tevi saudzīgāks. 

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas darba dienās var parādīties daudz satraucošu iespēju, kas, visticamāk, būs īslaicīgas. Saproti, ka ne katrs darbs dod rezultātu, bet tāpēc jau to neatstāsi nepadarītu. Spēcīgi izpaudīsies intuīcija, ieklausies tajā.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā gribēsies izmēģināt vai piedzīvot jaunus un nebijušus iespaidus. Būs grūti koncentrēties uz kaut ko vienu, un var rasties vēlēšanās pamest iesāktos darbus un projektus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari daudz sasniegt. Pamanīsi, ka brīnumainā kārtā citi ietekmējas no tevis teiktā vai darītā. Ja vajadzīga lielāka naudas summa, tā ir jānopelna, no gaisa nekas nekritīs. Šajā laikā nauda var nest gan prieku, gan zaudējumus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā laiks apdomāt dažādas jaunas idejas un vēlmes. Pārbaudi, vai iepriekšējā nedēļā nav radušies kādi pārpratumi. Vēl ir laiks labot kļūdas, ja tādas radušās. Labs laiks savas darbības un rīcības analizēšanai un kaut kā jauna izzināšanai.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī vēl atvelc elpu, ieplāno atpūtu vai samazini darba slodzi, jo pamazām sevi jāpieradina pie domas, ka visu atlikušo gadu būs smagi un nopietni jāstrādā. Ja vēlies, lai šis gads būtu pēc iespējas produktīvāks, uzraksti plānu vai 1. janvāra rītā (ja nepaspēj līdz 1. janvāra 12.00, tad 5. janvāra pēcpusdienā) vari izgatavot kolāžu ar visu, ko šajā gadā vēlies sasniegt, izdarīt un piedzīvot.

 

  Lasīt vairāk >>

Šī gada pēdējās dienās var parādīties plaisas ģimenes dzīvē. Iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem, strīdi ar radiniekiem. Ja kāds lūdz palīdzību – neatsaki, jo pienāks laiks, kad dots devējam atdosies. Kopumā mierīga un harmoniska nedēļa privātu un lietišķu kontaktu veidošanai.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv