Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  31. Oktobris Vārda dienas Rinalda, Rinalds, Valts
Vēl raksti par tēmu: Līga Elizabete Balode

Šajā mēnesī vairāk uzmanības būs jāvelta ģimenes lietām un ģimenes locekļiem. Izpalīdzi, ja kādam nepieciešama tava palīdzība, un nebaidies pieņemt palīdzību arī pati. Esot ar kādu kopā, viss izdodas vieglāk. 

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas notikumi var tevi piezemēt, iemācīt saprast, ka, skrienot pa galvu pa kaklu, neko daudz vis nesasniegsi. Laiks no fantāzijām un ilūzijām pāriet pie reālas darbības. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā būs daudz darba, bet arī vēlme izklaidēties vilks dažādos virzienos. Tas var radīt apjukumu un diskomfortu, vari iedzīvoties vainas sajūtā par nepadarītajiem darbiem un atliktajiem pienākumiem. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā paaugstināts romantisms var traucēt koncentrēties darbam un pienākumiem. Ja ļausies tieksmei no mušas uzpūst ziloni, tas var kļūt par iemeslu attiecību sagraušanai ar tuviem cilvēkiem vai draugiem. Nesteidzies, apvaldi trakojošos hormonus, lai vēlāk nav jānožēlo izdarītais vai pateiktais.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var parādīties daudz satraucošu iespēju, kas, visticamāk, būs īslaicīgas. Sapratīsi, ka ne katrs darbs dod tūlītēju rezultātu, bet tāpēc jau to neatstāsi nedarītu. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā darbīgajā un nopietnajā gadā tu esi pelnījusi sevi palutināt, un oktobris tam ir īsti piemērots. Labs laiks jaunu kontaktu dibināšanai, vari iepazīties ar cilvēkiem, kas tev var pavērt jaunus ceļus vai palīdzēt pašreizējā dzīves situācijā.  

  Lasīt vairāk >>

Septembra pēdējās dienās darba cītība trīskāršosies. Vari strādāt daudz un efektīvi, bet iemācies deleģēt darbus. Oktobra pirmajās dienās savukārt var sarasties daudz plānu un negaidītu darbu. Gribēsies piedzīvot jaunus un nebijušus iespaidus. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā viss vairākkārt jāpārbauda. Bet šaubu dēļ nekļūsti par kontrolfrīku. Sastopoties ar nesaprotamiem apstākļiem un pretrunīgu informāciju, nesatraucies un iepauzē. Dodies pie dabas izbaudīt atvasaru un rudens lapkriti.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari iekļūt sarežģītā situācijā, bet atradīsies kāds, kurš palīdzēs. Arī pati nekavējies doties palīgā, ja kādam tas nepieciešams. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā darbu pilnajā mēnesī tu esi pelnījusi palutināt sevi, tāpēc izmanto laiku savam priekam, ne tikai darbam un pienākumiem. Taču turi acis un ausis vaļā, lai nepalaistu garām kādu labu izdevību. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv