Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Vēl raksti par tēmu: Līga Bērziņa

Būs jāpalīdz radiem, draugiem,  kolēģiem. Sarežģītās situācijās  centies ievērot diplomātiju. Var parādīties lielāka vēlme pēc tuvības.

  Lasīt vairāk >>

Tikšanās ar nepazīstamiem cilvēkiem var pavērt jaunas iespējas. Šis vispār būs pārsteigumu un iespēju laiks. Met pie malas konservatīvismu un esi radoša, jo apstākļu maiņa var pārsteigt nesagatavotu.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā nepieciešama pacietība, jo vajadzēs daudz un cītīgi strādāt. Reizēm šķitīs, ka tas ir nenozīmīgs, apnicīgs un neviena nepamanīts darbs. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var nest jaunas un noderīgas pazīšanās. Komunicē ar līdzcilvēkiem gan ikdienas saskarsmē, gan caur sociālajiem tīkliem. Ļoti vajadzīgs kāds, kas atbalsta. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī jutīsi lielu vēlēšanos virzīties uz priekšu, darboties ar pilnu jaudu, nekavējoši rīkoties. Taču vēlams nesteigties un atslābināties, un līdz galam paveikt iepriekšējā mēnesī nepagūtos darbus.

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var izrādīties interesantākā un aktīvākā visā gadā vai vismaz mēnesī. Iepriekšējā laika posmā sajustā melanholija mitēsies, un svaiga, spirgta enerģija tevi mudinās ķerties pie jauniem darbiem. Vari savu enerģiju veltīt šī gada darbu pabeigšanai un jaunu mērķu uzstādīšanai.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari palepoties ar paveikto un uzsist sev uz pleca. Arī apkārtējie uzklausīs, pieņems un novērtēs tevi. Uzticies intuīcijai, tā skaļi teiks priekšā, ko darīt, uz kuru pusi doties. 

  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var izrādīties ļoti svarīgs laiks tev, kas tevi pamatīgi ietekmēs. Pieaugs ietekme uz citiem, vari reklamēt sevi un savus darbus, piedāvāt savus pakalpojumus. 

  Lasīt vairāk >>
Universā Jaunais gads nāk ar skaitļa 1 enerģiju. 2017.gads ir deviņu gadu cikla sākuma gads, kad jāplāno jaunais un jāieliek pamati savas dzīves deviņu gadu ēkai.
  Lasīt vairāk >>

Šī nedēļa var izrādīties īsts vērtību pārvērtēšanas laiks. Apcerīgs laiks, kad paurķēties notikumos, situācijās un savā dvēselē, lai atrastu kādu derīgo izrakteni, ko pārvērst dārgakmenī.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv