Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  25. Septembris Vārda dienas Rauls, Rodrigo
Vēl raksti par tēmu: Krievija
04.06.2017.

Šī recepte savulaik tapa apstākļos, kad "mājās nekā nav" un no dažādajiem produktu pārpalikumiem ir jāpagatavo visiem tīkama maltīte. Tiesa, salāti pēc tam ir vairākkārt gatavoti un vienmēr izdodas lieliski. 

  Lasīt vairāk >>

Atklātais paradokss pārsteigs: Kremlī sēdošā augstākā vara patiesībā ir daudz vājāka un neizdarīgāka, nekā tas patiktu cilvēkiem mūsdienu Krievijā.

  Lasīt vairāk >>

Apkopojam būtiskākās krievu literatūras ceļazīmes - autorus un darbus, kuri aizrāvuši ne vien krievu tautu, bet lasītājus visā pasaulē.

  Lasīt vairāk >>
26.03.2013.

Viņi ļoti aktīvs pāris, kuriem ir daudz kopīgu interešu un hobiju. Ikdienā viņi sarunājas latviešu, krievu un dažreiz pat spāņu valodā. Raibi.

  Lasīt vairāk >>

Ksenijas slava „apmetusi kūleni” – no glamūrīgas un bezrūpīgas ballīšu karalienes, populāru TV raidījumu vadītājas viņa kļuvusi par nopietnu Krievijas politisko opozīcijas spēku pārstāvi.

  Lasīt vairāk >>
15.03.2013.

"Maskava ir bagāta, steidzīga un dusmīga pilsēta", saka Māra, kura tur nodzīvojusi vairāk kā trīs gadus.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv