Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  30. Oktobris Vārda dienas Adīna, Nadīna, Ulla
Vēl raksti par tēmu: Jāņi
21.01.2018.

Muzikālā apvienība “Draugi”, kurā apvienojušies tautā jau labi zināmi un iemīļoti mūziķi, aicina uz koncertizrādi “Paldies Tev, Draugs!”

  Lasīt vairāk >>
23.06.2016.

Mēs ticam, ka īstu Jāņu sieru var pagatavot ne tikai lauku sētā pie malkas plīts, bet arī mazā pilsētas dzīvoklīša virtuvītē!

  Lasīt vairāk >>

Teju visas Jāņu vakara izdarības un rituāli ir orientēti uz auglības vairošanu, sasaistot dabas un cilvēka auglību kā veselīgas un labklājīgas dzīvesziņas pamatu.

  Lasīt vairāk >>
22.06.2016.

Pieņemts, ka svētkos tikai Jānim liek galvā ozollapu vainagu. Bet ko darīt pārējiem? Dzīvesstila blogs Art As We Know It piedāvā rotāties ar ozollapu tauriņu.

  Lasīt vairāk >>

Bieži vien par vampīriem mēs saucam tos cilvēkus, kuros mēs vienkārši neesam spējuši ieklausīties. Tas, kā mēs uz kaut ko reaģējam, izsauc uz mums vampīrismu.&am

  Lasīt vairāk >>

Vai nu gaidi puišus no tālienes, vai esi jau savu Jāni atradusi, papardes ziedu lūkoties nekad nepārstāj! Kur un kā, - tas jau pašas ziņā!

  Lasīt vairāk >>
19.06.2015.

Par mājas siera siešanu parasti runājam vasaras saulgriežu laikā. Taču velti! Ar tiem vari mieloties visa gada garumā!?

  Lasīt vairāk >>
18.06.2015.

Kur nu Jāņos bez siera!? Ja vēlies to pagatvot pati, šeit mūsu ilggadējā lasītāja Vēsma padalījās ar savu Jāņu siera recepti.

  Lasīt vairāk >>
19.06.2014.

Esam apkopojušas garšīgas idejas iz mūsu plašā recepšu arhīva, kas noderēs, plānojot Līgo vakara un Jāņu dienas cienastu.

  Lasīt vairāk >>
17.06.2014.

Gatavojoties Jāņiem, tiek pušķotas gan sētas, gan dārzi, gan galdi. Šeit ideja Jāņu galda klājumam - kā no vienkāršām lietām panākt burvīgu efektu!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv