Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  6. Augusts Vārda dienas Aisma, Askolds
Vēl raksti par tēmu: Elīna Brila

Kāpēc citiem izdodas realizēt visu iecerēto, bet tev nē? Vai semināri, kuros tiek solīts iemācīt sasniegt pat šķietami pārdrošus mērķus, patiešām ir derīgi visiem?

  Lasīt vairāk >>
24.11.2015.

Draudzīgā un atbalstošā atmosfērā atskatīsimies uz aizejošo gadu, mācīsimies pareizi izvirzīt mērķus, lai jaunajā gadā tos sasniegtu ātri, viegli un ar prieku.

  Lasīt vairāk >>

Vienmēr ir interesanti uzzināt, kā mainās cilvēki un viņu dzīve. Šīs ziņkāres vadītas satikās akcijas "Uzplauksti pavasarim!" iepriekšējo gadu dalībnieces.

  Lasīt vairāk >>

Sestdien, 5.aprīlī, noritēja SievietesPasaule.lv un Oriflame veidotā akcija 'Uzplauksti pavasarim!'. Tajā piedalījās 10 sievietes no visas Latvijas

  Lasīt vairāk >>

Īsts emociju kokteilis pagājušās sestdienas rītā valdīja 10 sieviešu sirdīs. Viņas bija spērušas drosmīgu soli- pieteikušās akcijai "Uzplauksti ...

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Nedēļas otrajā pusē izziņosim 10 laimīgo sieviešu vārdus, kuras aicināsim uz īpašo pārvērtību dienu!

  Lasīt vairāk >>
30.12.2013.

Pavadot veco un iesākot jauno 2014.gadu, uz sarunu aicinām cilvēku, kas palīdzējis savus mērķus apzināties un sasniegt daudzām jo daudzām citām sievietēm.

  Lasīt vairāk >>
17.12.2013.

Sievietespasaule.lv turpina iepazīstināt ar jaukām Ziemassvētku dāvanu idejām. Šoreiz par kādu dāvanu, kuru Tu vari sagādāt sev pati.

  Lasīt vairāk >>

Miegu esam pieraduši uztvert kā laiku mūsu organisma atpūtai, tomēr sapņi pilda pavisam citu funkciju.  

  Lasīt vairāk >>

Ja neizdevās šogad piepildīt savu mērķi, nāc un uzzini, ko vari darīt, lai izdotos jaunajā 2014.gadā! Īpaši iedvesmojoša un motivējoša nodarbība!

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv