Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  3. Decembris Vārda dienas Evija, Jogita, Raita
Vēl raksti par tēmu: Edīte Irbe

Ja sarunas partneris apzināti vai neapzināti izmanto negodīgus līdzekļus, arī mums ir jāpārkāpj daži likumi. Tas tādēļ, lai radītu viņā apjukumu un varētu sarunu turpināt mums vēlamā virzienā.

  Lasīt vairāk >>

Ja jūti, ka ir situācijas, kurās apmulsti un nezini, ko teikt. Ja neproti vai vienkārši nevari pat palūgt to, ko vēlies, tev jāmācās aizstāvēt SAVS VIEDOKLIS!

  Lasīt vairāk >>
01.07.2014.

Jā, jā arī attiecībās noder zināt dažus pārdošanas likumus un knifus - gan, lai veidotu harmoniskāku dialogu, gan, lai iegūtu sev vēlamāku rezultātu.

  Lasīt vairāk >>

Šoreiz parunāsim par to, kā mēs, zinot otra vēlmes, varam panākt sev vēlamu rezultātu.

  Lasīt vairāk >>

Pirmais iespaids rodas 3-7 sekundēs. Un tieši tik ilgs ir tavas kā pārdevējas laiks, lai kādam iepatiktos un kāds tevi nopirktu.

  Lasīt vairāk >>
17.12.2013.

Sievietespasaule.lv turpina iepazīstināt ar jaukām Ziemassvētku dāvanu idejām. Šoreiz par kādu dāvanu, kuru Tu vari sagādāt sev pati.

  Lasīt vairāk >>

Šo vienas dienas intensīvo kursu mērķis ir likt Tev pārliecināties, ka uzstāties var būt viegli!

  Lasīt vairāk >>

Ja esi līgava un plāno kāzas rīkot šogad vai arī ja esi aicināta kļūt par vedējmāti draudzenes  kāzās, nāc un gūsti iedvesmu brīnišķīgas dienas radīšanai!

  Lasīt vairāk >>
06.03.2013.

"Es  esmu cilvēks, kurš mirklī, kad tu teiksi – Kāpēc? , jautās – Kāpēc ne?", par dzīves piedāvātajām iespējām saka Edīte.

  Lasīt vairāk >>

SievietesPasaulē jaunums - īpašs, viena vakara seminārs līgavām un vedējmātēm! Ja esi līgava un plāno kāzas rīkot šogad vai arī ja esi aicināta kļūt par vedējmāti draudzenes vai radinieces kāzās, nāc un gūsti iedvesmu

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv