Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  4. Augusts Vārda dienas Romualda, Romualds, Romāns
Vēl raksti par tēmu: želeja

Novembris ir sarkanās un baltās krāsas laiks. Svētku sajūtu var lieliski papildināt  šo krāsu kontrastu izmantojot arī ēdienu pagatavošanā, piemēram, uzmeistarojot baltsarkanu pannakotu ar granātābolu želeju.

  Lasīt vairāk >>

Šis deserts ir piemērots gan tiem, kas skaita uzņemtās kalorijas, gan tiem, kas parasti saka, ka nav no "saldumu ēdāju frakcijas".

  Lasīt vairāk >>

Ir melleņu laiks un, ja gadās mežā (tirgū :) ) uziet labi daudz šo gardo ogu, iesaku pagatavot šo ievārījumu.

  Lasīt vairāk >>

Sēņot gribas, bet visas jau zināmās pagatavošanas un ieziemošanas metodes jau izmantotas. Šī varbūt būs kas jauns un izmēģināšanas vērts! 

  Lasīt vairāk >>

"Marinēšana ir mans vaļasprieks, jūtos kā māksliniece virtuvē, jo daudz eksperimentēju," atzīst Agita. Lūk, viņas piedāvātā recepte tomātiem un gurķiem želejā.

  Lasīt vairāk >>

Tev garšo želejkonfektes? Un tās ar balto, mīksto virskārtiņu? Izrādās, tādas vari pagatavot arī pati! Nataša stāsta, kā tas darāms.

  Lasīt vairāk >>
15.04.2011.

Konkursam „Gardās olas, oliņas” Anna pievērsusies ļoti radoši, iesūtot pildītu želejolu pagatavošanas recepti. Izskatās ļoti interesanti un koši, pagatavot – viegli!

  Lasīt vairāk >>

Konkurss Gatavojam krājumus ziemai! rit vēl šo pēdējo nedēļu! Anna iesūtījusi recepti - tomāti želejā. Lieliska uzkoda ziemā! Padalies arī Tu ar savu īpašo recepti!

  Lasīt vairāk >>
21.05.2010.

MADARA laidusi klajā jaunos ecoface līnijas produktus: nostiprinošu acu želejkrēmu, atjaunojošu acu krēmu, maigi attīrošu pieniņu un intensīvi mitrinošo krēmu.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv