Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  3. Jūnijs Vārda dienas Ineta, Inta, Intra
Vēl raksti par tēmu: ādas novecošanās
31.08.2016.

Vairāk kā mēnesi piecas portāla lasītājas lietoja un vērtēja divus no Dzintars jaunās sejas atjaunošanas līdzekļu Revival līdzekļiem. Nu viņas dalās ar jums savos novērojumos.

  Lasīt vairāk >>

Jau pāris gadus aktīvi anti-age kosmētkas izstrādes lauciņā sevi piesaka arī pašmāju kosmētikas zīmols Dzintars, kas nupat laidis klajā jaunu ādas atjaunināšanas līdzekļu sēriju REVIVAL

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Dzintars radījis jaunu ādas atjaunināšanas līdzekļu sēriju REVIVAL, kas stimulē kalogēna sintēzi un aizkavē esošā kalogēna

  Lasīt vairāk >>

SievietesPasaule nolēma izmēģināt jauno ARTISTRY IDEAL RADIANCE sejas ādas kopšanas sistēmu, kas radīta, lai padarītu ādu starojošāku. 

  Lasīt vairāk >>
02.07.2014.

Maijā nodevām testēšanai Photoderm saules aizsargkrēmus. Tie izgājuši gan mini pārbaudi šeit Latvijā, gan izbraukājuši siltākas zemes.

  Lasīt vairāk >>

Visas aizvadītās nedēļas garumā ikvienai no jums bija iespēja pieteikties testēt dzintara eliksīru sejai. Šobrīd esam noskaidrojuši šī eliksīra ieguvējas.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv