Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  3. Jūnijs Vārda dienas Ineta, Inta, Intra
Vēl raksti par tēmu: ādas atjaunošana
31.08.2016.

Vairāk kā mēnesi piecas portāla lasītājas lietoja un vērtēja divus no Dzintars jaunās sejas atjaunošanas līdzekļu Revival līdzekļiem. Nu viņas dalās ar jums savos novērojumos.

  Lasīt vairāk >>
29.08.2016.

Savu vēstījumu mūsu ādā diezgan nesaudzīgi raksta gan laiks, gan saule, un šis ir īstais brīdis, lai izvērtētu ādas stāvokli un labotu, kas labojams. 

  Lasīt vairāk >>

Jau pāris gadus aktīvi anti-age kosmētkas izstrādes lauciņā sevi piesaka arī pašmāju kosmētikas zīmols Dzintars, kas nupat laidis klajā jaunu ādas atjaunināšanas līdzekļu sēriju REVIVAL

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās noslēgusies! Dzintars radījis jaunu ādas atjaunināšanas līdzekļu sēriju REVIVAL, kas stimulē kalogēna sintēzi un aizkavē esošā kalogēna

  Lasīt vairāk >>
11.10.2015.

Ilgtermiņa rezultāts ādas atjaunošanā tiek sasniegts pakāpeniski, ievērojot starp procedūrām nepieciešamos intervālus.

  Lasīt vairāk >>
07.09.2015.

Lāzermedicīnas klīnikā rudens mēnešos atlaides dermatologa konsultācijām, ķīmiskajam pīlingam, ClearLift un Impact tehnoloģiju lāzerprocedūrām.

  Lasīt vairāk >>
08.10.2013.

Tā tiešā un pārnestā nozīmē bija lieliska dāvana,- pēc REPAIR procedūras izbaudīšanas INSTITUT ESTHEDERM salonā Berga bazārā teica testa dalībnieces.

  Lasīt vairāk >>

Mērķi, piesakoties testēt procedūru REPAIR Francijas augstākās klases selektīvās kosmētikas zīmola INSTITUT ESTHEDERM salonā, bija dažādi. Kura tos piepidlīs?

  Lasīt vairāk >>

Pieteikšanās testam noslēgusies! Šī procedūra ir piemērota jebkurā vecumā. Tā stimulē šūnu atjaunošanos un aktivizē saistaudu šķiedru veidošanos.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv