Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  30. Novembris Vārda dienas Andrejs, Andrievs, Andris
Vēl raksti par tēmu:

Šonedēļ palīdzēs intuīcija, uzticies tai gan darbā, gan privātajā dzīvē, īpaši, ja jāpieņem kāds nozīmīgs lēmums. Esi pacietīga un koncentrējies uz tuvākajiem pienākumiem, neiespringsti par to, kas kādreiz notiks, bet varbūt nemaz nenotiks. 

  Lasīt vairāk >>

Šī būs mīlestības pret ģimeni un tuviniekiem nedēļa. Nežēlo viņiem savu sirds siltumu un mīlestību. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā var būt vajadzība pieņemt ģimenei svarīgus lēmumus. Darbā tevi novērtēs, un var ienākt papildu nauda. Ja vēlies sākt jaunu projektu vai attīstīt biznesa ideju, dari to šajā nedēļā.

  Lasīt vairāk >>
10.11.2020.

Svinēsim svētkus atbildīgi, saudzējot sevi un apkārtējos un vienlaikus radot svētku prieku un noskaņu visapkārt. Tāpat atcerēsimies, ka ikvienam cilvēkam svarīgi just savstarpēju atbalstu un pleca sajūtu, jo īpaši šogad, kad svētkos netiekamies klātienē.

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas devīzei būtu jābūt: atpūsties, atpūsties un tikai atpūsties. Nervozitāti, bažas, raizes un aizspriedumus aizstāj ar labu literatūru, uzmundrinošu mūziku vai augstvērtīgu mākslas darbu aplūkošanu.

  Lasīt vairāk >>

Šī būs īsti ģimeniska nedēļa. Visas aktivitātes saistīsies ar un ap māju, ģimeni, draugiem. Pie tevis vērsīsies pēc padoma, un tev tas patiks. 

  Lasīt vairāk >>

Armēnietes Narinē Abgarjanas grāmata “No debesīm nokrita trīs āboli” jau ilgāku laiku stāvēja mūsu lasāmo grāmatu sarakstā, taču vienmēr piekāpās kādas citas priekšā, līdz beidzot septembrī ķērāmies pie tās lasīšanas.

  Lasīt vairāk >>

Šajā mēnesī vairāk uzmanības būs jāvelta ģimenes lietām un ģimenes locekļiem. Izpalīdzi, ja kādam nepieciešama tava palīdzība, un nebaidies pieņemt palīdzību arī pati. Esot ar kādu kopā, viss izdodas vieglāk. 

  Lasīt vairāk >>
27.10.2020.

Ja neesi pilnīga Helovīna nīdēja, ir īstais brīdis izdekorēt māju, pamēģināt pašai izgrebt ķirbi un pagatavot kādu tematisku našķi.

  Lasīt vairāk >>

Šīs nedēļas notikumi var tevi piezemēt, iemācīt saprast, ka, skrienot pa galvu pa kaklu, neko daudz vis nesasniegsi. Laiks no fantāzijām un ilūzijām pāriet pie reālas darbības. 

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv