Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  25. Septembris Vārda dienas Rauls, Rodrigo
Vēl raksti par tēmu:

Šogad pasākums vienuviet pulcēs 1000 dalībnieces, kuras varēs klausīties un baudīt 20 iedvesmojošu un sirds gudru lektoru uzstāšanos. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā viss vairākkārt jāpārbauda. Bet šaubu dēļ nekļūsti par kontrolfrīku. Sastopoties ar nesaprotamiem apstākļiem un pretrunīgu informāciju, nesatraucies un iepauzē. Dodies pie dabas izbaudīt atvasaru un rudens lapkriti.

  Lasīt vairāk >>

Ar lielu interesi pieņēmām izaicinājumu izmēģināt dabiskās kosmētikas zīmola Bergland tējas koka kāju krēmu un tējas koka kāju aersolu, jo tie abi pēc visām pazīmēm varētu apmierināt visas prasības attiecībā uz labu kāju kopšanas līdzekli.

  Lasīt vairāk >>
18.09.2020.

Šoreiz vēlamies pastāstīt par iepirkšanās platformu BestSecret, kas ir atzīta par vienu no izcilākajām tiešsaistes iepirkšanās vietām Eiropā un kurā vienuviet pieejamas vairāk nekā 3000 starptautiski zināmu modes zīmolu preces.

  Lasīt vairāk >>

Šajā nedēļā vari iekļūt sarežģītā situācijā, bet atradīsies kāds, kurš palīdzēs. Arī pati nekavējies doties palīgā, ja kādam tas nepieciešams. 

  Lasīt vairāk >>

Šajā darbu pilnajā mēnesī tu esi pelnījusi palutināt sevi, tāpēc izmanto laiku savam priekam, ne tikai darbam un pienākumiem. Taču turi acis un ausis vaļā, lai nepalaistu garām kādu labu izdevību. 

  Lasīt vairāk >>
05.09.2020.

Rudens sezonā ParkoSkolas nodarbības atsāksies 5. septembrī un līdz 2020. gada beigām notiks divas reizes mēnesī katru otro sestdienu kādā no EuroPark stāvvietām Rīgā.

  Lasīt vairāk >>

Pusaudži kibermobingu uzskata par nopietnu problēmu, tomēr domā, ka skolas, politiķi vai sociālie mediji nespēj šo problēmu risināt. Jauniešuprāt, vecāki gan var būt efektīvi sabiedrotie šādu situāciju risināšanai.

  Lasīt vairāk >>

Ja ābolu raža šogad padevusies kārtīga, šeit lieliska ideja, kā tos ieziemot! Ja baida smiltsērkšķu klātbūtne, tad ziniet - smiltsēkšķu garšu jūt nedaudz, izteiktāk jūtama ir apelsīnu garša.

  Lasīt vairāk >>

Ja vēlies dažādot savus ziemas krājumu gatavošanas paradumus, iesakām pagatavot relišu. Relišs nāk no Indijas virtuves un raksturo aromātiskas, garšām bagātas mērces, kas gatavotas no smalki grieztiem vai kapātiem dārzeņiem.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv