Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  6. Jūnijs Vārda dienas Ardis, Ingrīda
Autors: SievietesPasaule.lv
Ilustrācija: DizainaBrīvzona.lv
Pievienots: 11.10.2013.

Ja jūti, ka šis vienkāršais jautājums sāk kņudināt pakrūti, kaklā sakāpj kamols un acīs sariešas asaras, tad jau pati nojaut atbildi...

Ja tieši šobrīd esi nonākusi pie sajūtas, ka vēlies veikt pamatīgas pārmaiņas savā dzīvē un beidzot iemīlēt pati sevi, pievienojies īpašai atbalsta grupai „Sievietes, kuras mīl par daudz”. Pirmā tikšanās- 24.oktobrī plkst. 18:00.
13.10.2013 20:40
izdegšanas sindroma pamatā bieži ir naudas tŗūkums-sieviete-bieži ,ja viena vai ģimenē ir kredīts tad abi skrien 2-3 darbos-audzina bērnus-atpūtai laika neatliek-un sarunas nelīdz -te valsts politika jāmaina
14.10.2013 16:25
es domāju, ka jāmaina attieksme. nestresot par to, ko nevari izmainīt.
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv