Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  26. Februāris Vārda dienas Aurēlija, Evelīna, Mētra
Autors: Jānis Zušmanis
Ilustrācija: flickr.com
Pievienots: 22.09.2014.

Četri galvenie breathwalk ieguvumi - vairāk enerģijas, garastāvokļa kontrole, mainīta garīgā kvalitāte un piederības sajūta - vienmēr ir būtiski personiskai izaugsmei.

30.09.2014 12:51
diemžēl visiem liekas naudas nav -labi vēl ,ka mežs blakus -var aiziet ieelpot svaigu gaisu un pameditēt
29.09.2014 16:33
Es domāju, ka cilvēks pilnīgi visu var izdarīt pats. Pats iemācīties gatavot ēst, patstāvīgi izmācīties kādu svešvalodu mājās, arī grāmatvedību, visa informācija ir pieejama. Dažiem patīk aerobiku un jogu taisīt mājās, arī fizioterapijas vingrinājumus, bet lielākā daļa tomēr iet un apgūst to pie kāda speciālista vai arī vienkārši meklē kompāniju. Staigāšanas meditācija ir līdzīga nūjošanai, vai arī staigāšanai pa mežu, tikai ar dziļāku filozofiju un lielāku koncentrēšanos. Cilvēki bieži vien noliedz jaunas metodes, kamēr tās nav izprastas un izmēģinātas, bet man kā iesācējam šī meditācija ļoti patika.
28.09.2014 16:36
ka tik ,to naudiņu izmānīt-un ,kas vainas meditatīvaipastaigai mežā
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv