Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  29. Maijs Vārda dienas Maksis, Raivis, Raivo
Iepriekšējā Nākošā
Autors: Ilze Jankovska
Pievienots: 15.02.2010.

Latvijā pamazām ienāk jauna dziednieciska metode - Maigā Bio-Enerģētika. Kas tā ir un kā var palīdzēt? Izmanto iespēju - šonedēļ uzdod jautājumus Maigās...

Izmanto iespēju - visu nedēļu līdz piektdienai vari uzdot jautājumus Maigās Bio-Enerģētikas speciālistei Ilzei Jankovskai! Jautā komentāros pie raksta. Foto- stock.xchng
03.04.2010 12:45
kāpēc tu spamo ?
12.03.2010 21:33
Sveiki! Paldies par Jūsu izsmeļošo rakstu. Es vēlētos apgūt šo masāžas veidu. Vai tas ir iespējams un kur?
17.02.2010 16:27
Jauns dzīves sākums!!! w w w . t o b e b e s t . c o m
15.02.2010 23:02
Paldies,Sandra, ka dalieties pārdomās! Protams, nekas nav absolūts, kas vienam der, otram nē, un tas ir forši. Tā tam ir jābūt, lai notiktu attīstība. Jā, mūsu dzīve notiek šeit un tagad. Maigā Bio-Enerģētika nekoncentrējas uz to, kādas traumas ir bijušas bērnībā, bet uz to, kādus neapzinātus lēmumus esam pieņēmuši šo traumu ietekmē, lai sevi pasargātu, un kā tie ietekmē mūsu tagadējo dzīves kvalitāti. Kādi ir mehānismi, ar kuru palīdzību bloķējam dabisko enerģijas plūsmu. Ja esam ar dzīvi apmierināti, akceptējam savu pagātni un jūtamies apmierināti, nav vajadzības iedziļināties pagātnē tikai tāpēc, ka citi tā dara. Problēma sākas tajā, ka bieži mēs neapzināmies, cik dziļa ietekme ir bijusi šīm traumām. Kad es pati sāku mācīties šo metodi, manī viss virmoja - tas bija mans! Tā iekļāva visus man svarīgos aspektus - psiholoģiju, ķermeņa terapiju, garīgos jautājumus un saikni ar Augstāko Apziņu. Tieši tas, ka otrs tiek respektēts ļoti dziļi un patiesi, ka man bija ļauts pašai atrast zemapziņā slēgtos kontraktus ar dzīvi un cilvēkiem. Es tikai dalos tajā, kas man ir ļoti palīdzējis, ticībā, ka tas var noderēt vēl kādam.
15.02.2010 16:18
Sveiki! Izlasīju rakstu un speciālistes atbildi, gribēju izklāstīt savas domas par šo jautājumu. Es pārstāvu viedokli, ka pārāk daudz šādas iedziļināšanās un koncentrēšanās uz visādām mūsu traumām bērnībā un iepriekšējā dzīvē ir pilnīgi bezjēdzīgas. Ir jādzīvo šodienai! Tas jau ir absurds- kam tad nav bijušas traumas bērnībā, kas nav dabūjis izciest pārdzīvojumus, pazemojumus! Tāda ir dzīve, ir jāprot pieņemt arī tās ēnaino pusi, nu nevar dzīvot visu laiku tā kā rozā debesīs. Ja nebūs ciešanu, nezināsi, kas ir laime un prieks. Es pieņemu sliktās lietas, kas ar mani notikušas kā dzīves sastāvdaļu un viss,bet baudu un priecājos par labajām lietām un par šodienu. Nav vērts tērēt laiku pagātnes apraudāšanai! Tādas ir manas domas.
15.02.2010 14:02
Ne tikai pieskāriens, bet arī vārdi un domas, ko domājam, ir enerģija. Pieskāriens uzrunā enerģiju otrā cilvēkā, jo enerģētiskie lauki savstarpēji mijiedarbojas. Arī caur skatienu mēs varam "pieskarties" otram. Arī mīlestības jūtas ir enerģija. Ne tikai starp pretējiem dzimumiem, bet runājot par visaptverošu, beznosacījumu mīlestību starp cilvēkiem. Mēs esam dzimuši, lai mīlētu un būtu mīlēti. Kad mēs pieskaramies cilvēkam ar mīlestību un maigumu, enerģija otrā atbild uz to. Tas ir kā uzaicinājums dzīves enerģijai - nāc, nebaidies, ir droši. Jo brīvāk enerģija pulsē, jo mazāk mūsos ir bruņas un vajadzības sevi sargāt, jo labāka ir mūsu veselība un mūsu dzīves kvalitāte. Mēs varam piedzīvot dzīvi, nebaidoties un neiestrēgstot sajūtās un pagātnes notikumos. Ir ļoti sen zināms un ļoti patiess teiciens "Mīlestība dziedē visu". Būtībā tā arī ir atbilde. MBE dod iespēju mums atgūt spēju mīlēt un būt mīlētam, ko reizēm esam pazaudējuši cīnoties par izdzīvošanu.Pie mūsu dziļākās sūtības uz šīs zemes.
15.02.2010 12:07
Patiesi kaut kas jauns un nedzirdēts. Gaidu rītdienas rakstu!
15.02.2010 10:53
nevaru sagaidīt rītdienas rakstu! man tā patīk šādas tēmas!
15.02.2010 10:46
Ļoti interesanti, pirmo reizi par ko tādu dzirdu. Kā tiek skaidrota pieskāriena iedarbība? Kā pamatā ir tā efektivitāte?
Vārds
Komentārs:

! SievietesPasaule.lv neatbild par pievienotajiem lasītāju komentāriem, jo tie satur autora, nevis portāla veidotāju viedokli. Taču portāls aicina, rakstot komentārus, būt tolerantiem, ievērot pieklājības normas un iztikt bez rupjībām, pretējā gadījumā SievietesPasaule.lv patur tiesības komentārus dzēst. Komentāru noteikumi.
Pievienot komentāru
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv