Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Autors: Peace Revolution Latvia
Ilustrācija: publicitātes foto
Pievienots: 16.11.2016.

No 1. līdz 11.decembrim Latvijā notiks īpaša meditācijas tūre Miers Tevī, Miers Apkārt, lai popularizēt ideju par to, ka miers vispirms...

Lasīt vairāk >>
Man laimējās ieraudzīt savu Sargeņģeli. Sapnī...Nedomāju, ka šāda iespēja tiek dota katram.

  Lasīt vairāk >>
Taidzi kustības ir viegli izpildāmas un rezultāts tiek sasniegts ar dziļu elpošanu, koncentrāciju uz lēnām kustībām, koordināciju un līdzsvara attīstīšanu.

  Lasīt vairāk >>
Joga pēdējos gados ir kļuvis par kulta lietu. Un, kā jau ar daudzām kulta lietām, agri vai vēlu kāds vai kaut kas saldo medus mucu apzināti vai neapzināti sāk maitāt. 

  Lasīt vairāk >>
Laikā, kad mūsu acis pielipušas skatlogiem un veikalu vitrīnām, domājot, ko pirkt Ziemassvētku dāvanās, iespējams, labākais, ko katrs pats varam sev uzdāvināt, ir miers

  Lasīt vairāk >>
Smiekli ir pilnīgi dabiski, tātad nekaitīgi. Tiem nav negatīvu blakusparādību. Smiekli pagriež cilvēku pozitīvas dzīves uztveres virzienā: zūd bailes, pārdzīvojumi, uztraukums

  Lasīt vairāk >>
Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija aicina uz ikgadējām meistarklasēm. Šoreiz īpašs uzsvars arī uz sievišķības un radošuma tēmā

  Lasīt vairāk >>
Interesanti, ka katra rāga - indiešu klasiskās mūzikas žanrs - rada kādu no 9 pamatemocijām un ir saistītas arī ar stihijām, gadalaikiem un diennakts cikliem.

  Lasīt vairāk >>
Grāmatā, kas skan un dzied, Sarmīte Strautmane piedāvā izprast dabas ritma kārtību, kā arī ievedina spēka dziesmu būtībā, pielietojumā, to nozīmē sevis garīgā pilnveidē.

  Lasīt vairāk >>
EMDR ir kā process, kurā brūce pārvēršas par rētu: redzot rētu, mēs, protams, atceramies, kā to ieguvām, tomēr pieskaroties tā vairs nesāp. 

  Lasīt vairāk >>
Darbs (The Work) ir Keitijas Bairones izveidota metode, kas cilvēkam caur savu domu iztaujāšanu palīdz atrast atbildes jeb, pareizāk sakot, iegūt mieru.

  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv