6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 28.12.2017.

Jauno gadu vajag iesākt jaudīgi un ar sparu, un tā arī vajag turpināt. Tava valdošā planēta Jupiters ir apveltīta ar spēku un ambīcijām un tā virzīs tevi uz priekšu šajā gadā. 2018.gads nav no tiem, kurā izniekot tev dāvāto laiku – ir daudz svarīgi darbi, kas jāpaveic, ir cilvēki, kuri jāsatiek, un ir vietas, kas jāapmeklē.

Gads iesāksies ar enerģiju, kas prasīs rezultātus. Un tu gribēsi tādus rezultātus, kas ir pamatīgi un nepārejoši. Jupitera retrogrāds Skorpionos no marta līdz jūlijam dāvās tev laiku rūpīgu aplēšu un aprēķinu veikšanai, kas savukārt var pozitīvi iespaidot tavus profesionālos un sabiedriskos mērķus. Pēc tam, kad novembra sākumā Jupiters pametīs Skorpionus un nonāks tavā zīmē, nekas un neviens nespēs tevi apturēt vai piebremzēt.     

Strēlnieki, šis ir spēcīgs gads pāriem, īpaši, tiem, kuri vēlēsies kopā darboties un veicināt viens otra karjeras izaugsmi un ģimenes attiecības. Gada lielāko daļu Jupiters pavadīs Skorpionos, zīmē, kurai raksturīgs emociju dziļums un ne pārāk izteikta vēlme kaut ko (pa)skaidrot. Tāpēc nebrīnies, ja tavs partneris dažkārt nespēs saprast, kas īsti notiek tavā galvā. Tas gan nemainīs to, kas ir tavā sirdī. Tā kā visi trīs Merkūra retrogrādi 2018.gadā notiks Uguns zīmēs, tevi tie ietekmēs vairāk kā partneri, ja vien viņš arī nav Uguns zīmes pārstāvis. Martā un aprīlī, iespējams, piedzīvosiet zināmas varas cīņas, augustā iespējams nepratīsi pienācīgi novērtēt drosmīgus piedāvājumus un aizraujošas iespējas. Savukārt novembrī, kad tavā zīmē retrogrāds būs Merkūrs, lēmumu pieņemšana prasīs vairāk laika nekā parasti. Rudens cēliens kopumā būs piemērots attiecību samezglojumu šķetināšanai un atticību uzlabošanai.

Tie Strēlnieki, kuri ir partnera meklējumos, 2018.gadā būs romantiski uzlādēti. Būs viegli teikt – jā, ja vien to vēlēsies. Pratīsi arī ļoti delikāti pateikt – nē. Tu būsi kā gaisma, lai kur arī šajā gadā tu ietu. Gads iesāksies seksuāli pielādēts, tomēr nopietnāka partnera sastapšanai piemērotāka būs tieši gada izskaņa. Pat, ja būsi kādu sastapusi gada pirmajā pusē vai gada vidū, tieši gada izskaņa būs laiks, kad attiecības nostprināsies un varētu sekot lēmumi par nopietnāku saistību uzņemšanos.

Finanšu un karjeras lietās nauda un biznesa perspektīvas nāks un ies. Tieši tavs entuziasms un spars būs tas, kas ikvienu situāciju spēs pārvērst iespējā. Kā jau katram gadam, arī 2018.gadam būs savi kāpumi un kritumi, tomēr Strēlniekiem tajā ceļš vairāk ies uz augšu, nevis leju. Jā, martā un aprīlī, kad piedzīvosim pirmo Merkūra retrogrādu, vajadzēs apbruņoties ar lielāku pacietību un paškontroli, tikmēr no marta līdz jūlijam būs labvēlīgs laiks, kad varēsi mēģināt veidot iekrājumus, jo izdevumiem vajadzētu samazināties. Gada nogalē būs īstais laiks, kad demonstrēt savus organizatores un līderes talantus. Kopumā gads solās noslēgties finansiāli spēcīgi.         

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris
Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv