4 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  2. Jūlijs Vārda dienas Halina, Ilvars, Lauma
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 04.11.2018.
Mēneša horoskops novembrim:
Jaunmēness laikā ap 7.novembri visproduktīvākais un patīkamākais laiks varētu tikt pavadīts privāti vai ar dažiem tuvākajiem draugiem. Šis laiks tev varētu nest būtisku apskaidrību par kaut ko. Mēneša pirmās dekādes izskaņā Jupiters nonāks tavā zīmē. Kļūs grūtāk sevi kontrolēt, lai nenovērsies no būtiskā. Esi laipna un dāsna tur, kur tas ir nepieciešams. Mēneša vidū Venēra izies no retrogrāda, kamēr Merkūrs tikai sāks savu retrogrādo kustību. Būtiskākais, ko šajā laikā atcerēties - velti vairāk laika domāšanai pirms runā, īpaši, par mīlestību. Mīlestība būs viss, kas ir svarīgs arī Pilnmēness laikā 23.novembrī. Seko savai sirdij, taču ne pārāk tālu... Pašreizējās jūtas var būt ļoti spēcīgas, tomēr tās visai drīz var pagaist. Šajā dienā Saulīte nonāks tavā zīmē. Sabiedriskā dzīve varētu būtiski aktivizēties. Mēneša izskaņā piedomā pie tā, lai dari labus darbus. 
 
Numeroloģiskā prognoze novembrim:
Šajā mēnesī nekādas godalgas par savu darbu un ieguldījumu nesaņemsi. Praktisko jautājumu risināšana būs pirmajā vietā.  Jāstrādā būs daudz, bet dusmoties, īgņoties un sapīkt nevajag. Jo vairāk pretosies darba slodzei, jo vairāk izjutīsi to kā smagu slogu. Labāk mēģini daļu pienākumu pārlikt uz citu pleciem, citādi tiksi iejūgta kā nastu nesējs ēzelis. Ja gūsi gandarījumu no paveiktā, vari uzskatīt, ka esi ielikusi stiprus pamatus nākotnes ienākumiem. Centies atrast kādu brīdi atvilkt elpu. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Novembris

Numeroloģiskā prognoze nedēļai:
Šajā nedēļā vari iekļūt sarežģītā situācijā, bet atradīsies kāds,...  Lasīt vairāk >>

Jauno gadu vajag iesākt jaudīgi un ar sparu, un tā arī vajag turpināt. Tava valdošā planēta Jupiters ir apveltīta ar spēku un ambīcijām...  Lasīt vairāk >>

© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv