6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 31.12.2017.

Skorpioni, jūs esat spēcīgas personas, un jūs būsiet 2018.gada virzošais spēks. Gada sākumā, ja uz kaut ko ieciklēsies, tevi būs grūti pārliecināt par pretējo, kur nu tevi vēl apturēt ceļā uz to. Dažbrīd tavs spēks un enerģija apkārtējos varētu pat nedaudz biedēt, tomēr tas nespēs aizēnot vai atņemt tev šajā gadā panākumus un popularitāti.

Visi trīs šā gada Merkūra retrogrādi norisināsies Uguns zīmēs. Pēdējais no tiem, novembrī un decembra sākumā, sāksies Strēlniekos, bet noslēgsies tavā zīmē. Attiecīgi, tas arī tevi visvairāk ietekmēs. Iespējams, sabiedriskajā vai izglītības jomā. Laiks no jūnija beigām līdz augusta izskaņai, kad piedzīvosim Marsa retrogrādu, iespējams būs tāds mierīgāks un piemērots pārdomām.

Attiecībās esošajiem Skorpioniem jārēķinās, ka 2018.gads dedzīgi iestāsies par praktisku problēmu risināšanu un reāliem sasniegumiem. Tas radīs atmosfēru, kurā pāriem būs viegli dzīvot un pilnveidoties. Mīlas dzīve katrā ziņā nebūs garlaicīga, jo jūs joprojām spēsiet viens otru pārsteigt. Pat ja vasaras mēnešos darbs centīsies apēst visu tavu vai partnera laiku, tas neradīs problēmas, drīzāk veicinās savstarpēju iejūtību un līdzjūtību. Mīlestība šajā gadā nebūs prasīga un pārmēru kaislīga, drīzāk - atbildīga.

Pēc stabilām attiecībām alkstošajiem Skorpioniem 2018.gads ļaus izbaudīt romantisku eiforiju un atrast tieši tādu mīlestību, kādu vēlies. Visa gada garumā būsi ļoti šarmanta, taču tu neuzķersies uz kuru katru, jo ļoti skaidri zināsi, ko vēlies. Vasaras mēnešos mīlas kaislības, iespējams, pieklusīs.

Plutona un Saturna klātbūtne Mežāžos paģēr spēcīgu un produktīvu gadu profesionālajā dzīvē. Lai notiktu pēkšņi karjeras izrāvieni vai tiktu piedzīvota spēja finanšu situācijas uzlabošanās, tam gan būs vajadzīgs praktisks un reāls pamats. Nekādas paļaušanās uz veiksmi vai nejaušībām! Profesionālajā dzīvē visnemierīgākie var būt gada pirmie divi mēneši, savukārt martā varētu sākt pārņemt nepacietība, jo neredzi rezultātu savām pūlēm. Bet mieru, tikai mieru - visam savs laiks! Rudens šajā ziņā būs labvēlīgāks, jo kļūs absolūti skaidrs, kas ir jādara, lai iegūtu to, ko vēlies.         

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris
Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv