5 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  24. Janvāris Vārda dienas Eglons, Krišs, Ksenija
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 04.01.2019.
Šī gada fokusā būs personīgo attiecību uzlabošana. Tava valdošā planēta ir Venēra, un ir jauki apzināties, ka šajā gadā tai nebūs jāpiedzīvo neviens retrogrādais periods. Kad Venēra septembra vidū nonāks tavā zīmē, šķitīs, ka dzīve ir ieguvusi līdzsvaru. Un tas nu ir stāvoklis, kas tev ļoti patīk! Tas būs laiks, kad jutīsies labi savā ādā, jutīsies iederīga apkārtējā pasaulē un nekas nespēs tevi nepatīkami aizskart.
Marta trešās dekādes sākumā gaidāms Pilnmēness Svaros. Tas izvirzīs priekšplānā tuvas personīgās attiecības. Šajā laikā vajag koncentrēties uz esošo attiecību nosptiprināšanu un vecu attiecību atjaunošanu. Iespējams, kāds sen nesatikts un neredzēts cilvēks atgriezīsies tavā dzīvē un lūgs piedošanu un attaisnošanu. Nekas nešķitīs neiespējams šī Pilnmēness laikā. Tā kā visa šī atjaunošanas enerģija būs tik spēcīga un, piedevām, tu esi arī ārkārtīgi godīga persona, tu, visdrīzāk, teiksi - jā.
Saule uz mēnesi nonāks tavā zīmē septembra izskaņā. Kā zināms, šajā laikā tur atradīsies arī tava valdošā planēta Venēra, tāpēc šis ir laiks, kuru ļoti, ļoti gaidīt. Ja gada sākumā neizdosies kaut ko sakārtot, tad šī būs tava otrā iespēja. Šis mēnesis būs gana ilgs laiks, lai koncentrētos ne tikai uz romantiskajām attiecībām, bet arī uz ģimeni un biznesa attiecībām. Tu sevis un citu dēļ ārkārtīgi vēlēsies atjaunot harmoniju visās savas dzīves jomās. Ja tev šajā gada būtu moto, tas varētu skanēt tā: "Nu kāpēc gan mēs visi nespējam sadzīvot!?"
Naudas ziņā piesardzīgākai jābūt pirmā Merkūra retrogrāda laikā (martā), kad pat sīkam kompatiņam var būt ārkārtīgi būtiska nozīme. Vēl jāņem vērā, ka Venēra maija vidū nonāks Vēršos un tavs fokuss pamainīsies no kvantitātes uz kvalitāti. Būsi gatava uzkrāt, lai iegādātos dārgas un vērtīgas lietas. Ilgtermiņa ieguldījumiem dosi priekšroku, un kopumā tu būsi ieinteresēta vairāk taustāmās lietās (māja, mašīna), nevis netveramās vērtībās. 
(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Februāris

Horoskops nedēļai:
Dažādas atpūtas iespējas šajā nedēļā piepildīs tavas dienas. Saule un...  Lasīt vairāk >>

Kopš 2010. gada tavas attiecības ir paplašinājušas tavas robežas. Kādi negaidīti pavērsieni šajā mēnesī var...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv