6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Svētdiena,  17. Janvāris Vārda dienas Dravis, Tenis
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 29.12.2017.

Esi sveicināts, rosīgais un skaistais Jaunais gads! Dvīņiem tas nāks ar jaunām iespējām dibināt kontaktus un ļauties jaunām situācijām. Šis ir gads, kad vari sākt jaunus projektus un izzināt jaunus dzīves ceļa pagriezienus. Šis ir gads, kad piedzīvot dzīves uzlabošanos, iespējami jauni pavērsieni profesionālajā dzīvē. Var mainīties cilvēku loks, kurā apgrozies. Kopumā – labs gads dzīves mainīšanai!

Visi trīs Merkūra retrogrādi šajā gadā sagaidāmi Uguns zīmēs, tomēr tavu dzīvi tie pavisam noteikti neapstādinās. Varbūt vienīgi pavasara cēlienā vajag piebremzēt ar sevis virzīšanu un izcelšanu uz citu fona, vasarā vajag mazāk riskēt, bet vairāk baudīt to, kas ir, savukārt vēlā rudenī vari piedomāt pie iepriekšējo mēnešu mācībām un to, kā tās vari likt lietā.

Pirmā gada puse partnerattiecībās esošajiem Dvīņiem var būt sarežģīta. Ir vērts būt iejūtīgai un mēģināt atrast īsto pieeju katram. Janvārī, februārī problēmas darbā var būt tās, kas satuvina tevi un partneri. Februāra izskaņa un marts būs tāds sapņains laiks, kad varat kaldināt kopīgus plānus un stāstīt viens otram par nākotnes sapņiem. Maijs būs piemērots īsiem ceļojumiem un nedēļas nogaļu atpūtas izbraucieniem, savukārt jūnijā būs labs laiks ar partneri iziet sabiedrībā.  

Brīvajiem Dvīņiem 2018.gadā atliks tikai grozīties cilvēkos un neizpaliks arī romantiskas satikšanās. Aprīlis un maijs ir mēneši, kad vari sastapt cilvēku, kas tevi apbrīnos un novērtēs tās pašas vērtības, ko tu. Vasarā ļoti labprāt atradīsies cilvēkos, izklaidēsies, uzvirmos kaislības, tomēr nebūs prāta darbs ļaut mirkļa iekārei un aizraušanām pilnībā aizmiglot skatienu. Venēras retrogrāds oktobrī un novembrī romantiku var pieklusināt. Tas būs labs laiks, kad nopauzēt attiecību aizmetņus, ja tajos kaut kas neapmierina. Ja tomēr gads būs paskrējis bez nopietnām iepazīšanām, tad novembra izskaņa un decembris atkal solās šajā jomā būt daudzsološi.

Visu 2018.gadu Dvīņu prātus nodarbinās darbs un karjeras jautājumi. Ne jau dēļ bažām vai nedrošības, drīzāk dēļ neskaitāmām idejām un kontaktiem ar jomas profesionāļiem. Janvāris un februāris ir mēneši, kad var mainīties amats vai atalgojums. Būsi apveltīta ar enerģiju un motivāciju virzīties uz priekšu. Šis nav laiks, kad kautrēties! Maijs un jūnijs arī ir lielisku iespēju laiks. Vari veidot un attīstīt savu biznesu. Vasaras mēnešos pastāv bīstamība ļauties nepamatotiem tēriņiem vai uzņemties nesamērīgas finansiālās saistības.       

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Negaidīts uzaicinājums uz kaut kurieni var būt tas, kas tevi pamudina iepazīt kādu tuvāk. Nedēļas gaitā...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv