4 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  25. Novembris Vārda dienas Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 06.11.2018.

Horoskops nedēļai:
Nedēļas sākumā retrogrādais Urāns atgriezīsies tavā sociālās dzīves sektorā un uzkavēsies tur līdz pat martam. Šī nemierīgā enerģija iedvesmos tevi izzināt idejas, jaunas iespējas un pat jaunas attiecības. Šis varētu būt ļoti aizraujošs laiks, tomēr tajā būtu ieteicams izvairīties no impulsīvas rīcības. Trešdienas Jaunmēness Skorpionos un tavā dzīvesstila sektorā varētu dāvāt tev ideju vai vīziju, kas būtiski uzlabos turpmākās dienas. Idejas noteikti vari apspriest ar cilvēkiem, kuriem ir praktiska pieredze arī to realizēšanā. Spēcīgu enerģētisko ietekmi atstās arī Jupitera ieiešana Strēlnieku zīmē un tavā attiecību sektorā. Vari piedzīvot būtisku dažādu attiecību uzlabošanos. Par partnerībām, kurās iezagusies pārāk liela rutīna, tu izjutīsi nemieru. Tuvākais gads būs tava iespēja uzfrišināt šīs attiecības.   

Numeroloģiskā prognoze nedēļai:
Nedēļa var radīt sajūtu, ka uz pleciem uzkrauts liels smagums, un neviens nepalīdz no tā atbrīvoties. Labs laiks mācībām. Savas idejas labāk pieraksti, lai tās neaizmirstas un neaizbēg. Neļaujies pesimismam un noteikti nesteidzies drūmo noskaņu slīcināt alkoholā. Palēnām turpini iet uz priekšu un neuzņemies papildu atbildību. Izvairies no ilgtermiņa projektu plānošanas un lēmumu pieņemšanas. Apmeklē muzeju, teātri, koncertu, bagāti sevi garīgi. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Novembris
Mēneša horoskops novembrim:
Jaunmēnesi 7.novembrī vajag sagaidīt un pavadīt veltot pietiekamas...  Lasīt vairāk >>

Esi sveicināts, rosīgais un skaistais Jaunais gads! Dvīņiem tas nāks ar jaunām iespējām dibināt kontaktus un ļauties jaunām situācijām....  Lasīt vairāk >>

© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv