6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  18. Janvāris Vārda dienas Antis, Antons
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 31.12.2017.

Jaunais, 2018.gads Vēžiem būs kā atvērta grāmata. Tev būs pieeja it visam, ko vien zvaigznes tev varēs piedāvāt. Darbs, ģimenes lietas, finanses, mīlestība vai jebkas cits – vienmēr būs kāda planēta, kas sniegs nepieciešamo atbalstu, lai viss izdotos.

Gads iesāksies ar enerģiju, kas dāvās spēju it visā noturēt līdzsvaru. Mēness aptumsums janvāra pēdējā dienā varētu tevi iecelt starmešu gaismās. Uzmanība varētu būt lielāka nekā tu būtu vēlējusies, tomēr tā būs vērtīga pieredze. Otrs Mēness aptumsums jūlija izskaņā savukārt dāvās ārkārtīgi skaidru skatu uz pasaules lielajām problēmām.  

Attiecībās esošajiem Vēžiem jārēķinās, ka 2018.gads būs emocionāls. Gada pirmie divi mēneši būs labvēlīgi visu grūtāko un sarežģītāko jautājumu apspriešanai un risināšanai. Jūnijs un jūlijs savukārt var partnerattiecībās likt apbrīnot vienam otra gudrību un atjautību. Konflikti un problēmas viegli risināsies. Augusts ir spēcīgas savstarpējās pievilkšanās mēnesis, ko pavadīs pat kaut kas karmiski nozīmīgs.

Brīvajiem Vēžiem romantikas departamentā jārēķinās ar nelielu dīkstāvi. Janvārī vajag pievērst uzmanību notikumiem darba vietā. Dienesta romāni ir riskanti, bet, protams, nevar noliegt, ka dažkārt tie noved arī pie ‘ilgi un laimīgi’ attiecībām. Februārī gan jau vari iziet tautās, pietiekami skaidri vēstot, kādi ir tavu mērķi. Ja piesaistīsi kādas pārāk spēcīgas un emocionāli sarežģītas personas uzmanību, tu zināsi, kā attālināties. Marts tādā ziņā solās būt daudz romantiskāks, var pat rasties ilūzija par dvēseles radiniecību, taču ar to vajag būt uzmanīgai. Kopumā par nopietnām attiecībām tā vairāk varēs sākt domāt novembra otrajā pusē, decembrī.

Karjeras lietās un finansēs 2018.gadā visam vajadzētu kļūt vienkāršākam, skaidrākam un, attiecīgi, arī uzlaboties. Visa gada garumā būsi ļoti profesionāla un spējīga izpildīt visus uzdevumus. Arī ar lēmumu pieņemšanu problēmām nevajadzētu rasties. Februārī vari piestrādāt pie savu spalvu spodrināšanas, aprīlī vari demonstrēt savas izgudrotājas spējas. Sākot ar septembri, situācijai vajadzētu vēl vairāk uzlaboties, tad arī intuīcija kļūs vēl spēcīgāka.  

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Būs jātiek galā ar daudziem pienākumiem un darbu "astēm", taču tu to izbaudīsi. Kopš laimes un...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv