2 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  25. Janvāris Vārda dienas Sigurds, Zigurds
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 08.01.2019.
Tavs gads sāksies uz pozitīvas nots. Tavā prātā daudz kas tiks pārsvērts, priekšā, iespējams, ir grūtas izvēles, tomēr savā uztverē nevajag to pārvērst par sāpīgu procesu. Izmanto laiku, lai tiktu skaidrībā ar saviem mērķiem. Nekoncentrējies uz to, kas tevi ierobežo. 6. janvāra Jaunmēness Mežāžos, kas sakritīs arī ar daļēju Saules aptumsumu, aizsāks teju 18 mēnešus garu posmu, kura laikā notiks atbrīvošanās no nepamatotām (iespējams, pārmantotām) pārliecībām. Varēsi arī pārdefinēt, ko tev pašai nozīmē panākumi. Līdz ar 21. janvāra Pilnmēnesi Lauvās, kas sakritīs arī ar Pilnu Mēness aptumsumu, profesionālajā dzīvē varētu noslēgties kāds posms un tu varētu pāriet jaunā līmenī. Tu esi vērtīga un tev ir ļoti daudz, ko piedāvāt pasaulei un attiecībām. Panākumi tev neko nenozīmētu, ja tev nebūtu apkārt cilvēku un ģimenes, ar kuriem priecāties gan par dzīves kāpumiem, gan kritumiem. Pagātnes ieraudzīšana citā gaismā varētu palīdzēt saprast to, kas ir jāmaina.    
 
Numeroloģiskā prognoze janvārim:
Šajā mēnesī atpūtu plānot nevajag. Ja vēlies, lai šis gads būtu pēc iespējas produktīvāks, jāuzraksta plāns vai 6.janvāra rītā vari izgatavot kolāžu ar visu, ko šajā gadā vēlies sasniegt, izdarīt un piedzīvot. Laiku palaist vējā nevajadzētu, plānošana un savas dzīves un darba organizēšana ir būtiski svarīgas panākumu sasniegšanā. Šajā laikā tev pastāv iespēja izdarīt ko patiesi saturīgu un pārbaudīt savas idejas praksē. Ja kaut kas nestrādā, kā domāts, apstājies un pārskati savus plānus. Pasaudzē veselību! Atliec braucienus un ceļojumus. Ievēro mērenību visās attiecības, domā, ko un kā runā, jo iespējami nopietni strīdi ar tuviniekiem.  

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Janvāris

Horoskops nedēļai:
Ieciklēšanās uz kaut ko var kavēt lietu virzību šajā nedēļā. Atslābsti un viss...  Lasīt vairāk >>

Ko tu patiesi vēlies no šī gada? Kas ir tava patiesā kaislība? Tavi sapņi būs 2019. gada fokusā, un kādi no tiem varētu arī...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv