2 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  21. Janvāris Vārda dienas Agne, Agnese, Agnija
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 08.01.2019.
Decembrī Pilnmēness iestājās, atrodoties tavā zīmē. Tas prasīja tikt skaidrībā par savām vajadzībām attiecībās. Nu, kad tu iesoļo janvārī, novērtē, kur tev ir nepieciešams novilkt skaidrākas robežas un un kur tev ir jāmazina piesardzība. Jaunmēness Mežāžos un daļējais Saules aptumsums 6. janvārī aizsāks 18 mēnešus ilgu pārmaiņu posmu, ļaujot padziļināt atbalstošas, mīlošas, respektējošas un veselīgas attiecības. Profesionālajā jomā tu spridzināsi un tavs veikums tiks novērtēts. Nezaudē gan vienkāršību un pazemību, jo panākumi uz citu rēķina līdzinās zara zāģēšanai, uz kura sēdi. Pilnmēness Lauvās, kas 21. janvārī sakritīs ar Pilnu Mēness aptumsumu, izgaismos finanšu vai attiecību jautājumus. Atbrīvojies no varas cīņas, paliec patiesa pret savām vērtībām un vēro no malas kādu briestošu situāciju. Tev var būt emocionālā un finansiālā drošība, pēc kādas alksti, tomēr lielāko gandarījumu tev sniegs dzīvošana uz pilnu jaudu, sekošana savam aicinājumam padarīt šo pasauli labāku. Tas naudā nav novērtējams. Šobrīd vairāk kā jebkad dodot tu gūsi.  
 
Numeroloģiskā prognoze janvārim:
Šajā mēnesī atpūtu plānot nevajag. Ja vēlies, lai šis gads būtu pēc iespējas produktīvāks, jāuzraksta plāns vai 6.janvāra rītā vari izgatavot kolāžu ar visu, ko šajā gadā vēlies sasniegt, izdarīt un piedzīvot. Laiku palaist vējā nevajadzētu, plānošana un savas dzīves un darba organizēšana ir būtiski svarīgas panākumu sasniegšanā. Šajā laikā tev pastāv iespēja izdarīt ko patiesi saturīgu un pārbaudīt savas idejas praksē. Ja kaut kas nestrādā, kā domāts, apstājies un pārskati savus plānus. Pasaudzē veselību! Atliec braucienus un ceļojumus. Ievēro mērenību visās attiecības, domā, ko un kā runā, jo iespējami nopietni strīdi ar tuviniekiem.  

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Janvāris

Horoskops nedēļai:
Varētu šķist, ka kāds stājas tev ceļā, lai tikai tu nesasniegtu savus mērķus un ambīcijas....  Lasīt vairāk >>

Šis ir tavs gads, Vēzīti! Ja tev ir sajūta, ka neesi kādu laiku kontrolējusi savu likteni, ir laiks atgūt šo kontroli pār savu...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv