5 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 02.02.2019.
Šajā mēnesī jautājums būs ne tik daudz par to, cik daudz tu zini, bet ko tu pazīsti. Tu kontaktēsies ar cilvēkiem, kuri var palīdzēt virzīt tālāk tavus mērķus, taču, ja neesi pārliecināta par to, kam vari uzticēties, nerīkojies līdz nav pilnas pārliecības. Ūdensvīru Jaunmēness 4. februārī ievilks tevi dvēseles izziņas takās. Kāds sapnis, visdrīzāk, nav neiespējams, taču tev tam pašai jānotic. Tu tuvojies izrāvienam kādā finansiālā vai personīgā jautājumā, tāpēc tev jābūt godīgai par savām patiesajām vērtībām. Ko tu klusībā un skaļi vēlies un kādu cenu esi gatava maksāt, lai to iegūtu? Vai tu praktizē to, ko pati sludini? Tu vari piemānīt pasauli, taču ne sevi pašu. Tavs vārds ir tava vērtība un bez godīguma tas nav nekas. Egoistiski motīvi un alkas tevi gremdēs. Altruistiski mērķi - cels. Jaunavu Jaunmēness 19. februārī izgaismos attiecību jautājumus. Iespējams, robežas tavā un kāda starpā ir izplūdušas, tomēr pacenties izvairīties no liekām gaidām un projekcijām. Tikai tu esi atbildīga par savu laimi, tāpēc prasi to, kas tev ir nepieciešams, un lūko, kas parādīties pie apvāršņa.

Numeroloģiskā prognoze februārim:
Šajā mēnesī visi janvāra uzliktie ierobežojumi tiek atcelti, līdz ar to var sanākt diezgan haotisks mēnesis. Gribēsies izbaudīt visus apkārtējās pasaules labumus, vairāk apēst, vairāk iedzert un vairāk ļauties dzīves baudām kopumā. Izvairies no impulsīvas un bezatbildīgas rīcības, lai ideālais laiks, kad dzīves prieki nevis iztukšo, bet palīdz uzkrāt enerģiju, tev nežēlīgi neatspēlējas. Atceries, ka prieks nav mērķis, bet līdzeklis gandarījuma saņemšanai. Ja plānots ko pirkt vai pārdot, dari to februārī. Var parādīties jauna aizraušanās vai pilnīgi nejauši vari iekļūt mīlas trīsstūrī. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Februāris

Horoskops nedēļai:
Tu varētu parūpēties par milzu šļakatām, piesaistot sev pozitīvu uzmanību un vienlaikus noliekot...  Lasīt vairāk >>

Lielā ziņa šajā gadā ir tā, ka tava valdošā planēta, ilūzijām un spēcīgu intuīciju apveltītais Neptūns, atradīsies tavā...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv