5 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Trešdiena,  21. Oktobris Vārda dienas Severīns, Urzula
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 02.03.2019.
Jaunmēness tavā zīmē 6. martā sakritīs aptuveni ar laiku, kad Urāns pārkāps Vēršu zvaigznāja slieksni. Tas iezīmēs jaunu sākumu tavā dzīvē, atverot prātu jaunām iespējām. Tas būs septiņu gadu periods, kura laikā tiks sagrautas tavas neīstās pārliecības, pieņēmumi. Tu šajā laikā pamodīsies bagātākai un patiesākai realitātei. Pievērs gan uzmanību ne tikai darbiem, bet arī vārdiem. Pāri visam, esi patiesa pati pret sevi, jo tikai tā tu varēsi izdarīt atbildīgas izvēles. Tu savā būtībā esi vizionāre, un nu tu mācīsies izmantot un runāt par to, ko redzi. Iespējams, ir lietas, kas nav nemaz tik neiespējamas, kā tu domā. Daži, iespējams, domās, ka esi traka, taču tev neviens ne par ko nav jāpārliecina. Atbrīvo savu prātu, esi inovatīva un uzdrīksties dzīvot saskaņā ar to patiesību, kuru redzi tu.

Numeroloģiskā prognoze martam:
Šajā mēnesī parādīsies daudz jaunu, oriģinālu ideju. Gaisā un sirdī valdīs pavasara noskaņas. Radīsies vēlme uzsākt darīt ko pilnīgi jaunu, ko nekad neesi darījusi, vai atgriezties pie kāda ilgāku laiku novārtā atstāta hobija vai nodarbošanās. Īstais laiks atrast otru pusīti, ja esi vientuļa. Savukārt tām, kurām ir partneris, jācenšas kopā pavadīt pēc iespējas vairāk laika un izrādīt īpašu sapratni savam cilvēkam. Ja pagātnē esi aizvainojusi kādu no saviem mīļajiem, kopīgi pavadītais laiks palīdzēs aizmirst senos pāridarījumus. Izmantojiet savas kopīgās intereses vai radiet jaunas, lai kopīgi pavadītais laiks būtu interesants un kvalitatīvs. Martā būsi sabiedrības dvēsele un padomdevēja, apkārtējiem allaž atradīsies, ko tev pajautāt. Un tev tas patiks.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Marts

Horoskops nedēļai:
Nedēļas iesākumā patīkamā Venēra nonāks tavā zīmē, dāvājot iespējas sevi palutināt. Ļaujies...  Lasīt vairāk >>

Lielā ziņa šajā gadā ir tā, ka tava valdošā planēta, ilūzijām un spēcīgu intuīciju apveltītais Neptūns, atradīsies tavā...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv