5 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  11. Augusts Vārda dienas Liega, Olga, Zigita, Zita
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 01.03.2019.
Pēdējie astoņi gadi ļoti neparedzamos veidos ir likuši saglabāt atvērtu prātu. Tā kā šajā mēnesī tava valdošā planēta Urāns nonāks Vēršos, neparedzama notikumu attīstība varētu sašūpot tavas dzīves pamatus. Neraugoties uz tavām bailēm, situācija mājās stabilizēsies, tomēr tu pārslēgsi ātrumus. No tevis tiks prasīts piebremzēt un būt pacietīgai, atgūt līdzsvaru un pārvērtēt situāciju un savas saistības. Tikai tu vari noteikt savu vērtību. Tavi talanti, inteliģence, prasmes, spēja mīlēt bez nosacījumiem, bezgalīgs radošums un tava sirds ir tās nenovērtējamākās tavas vērtības. Pat ja tas izraisa nedrošību, roc dziļāk, lai atklātu, kas vēl bez materiālajām vērtībām sniedz tev piederības sajūtu un drošību. Neviena bagātība pasaulē nespēs sagādāt prieku, ja tev nebūs ģimenes un cilvēku, ar kuriem dalīties savos panākumos. Paradokss: kad vien tu rimsies censties dominēt pār visu un visiem, tu to visu iegūsi.   

Numeroloģiskā prognoze martam:
Šajā mēnesī parādīsies daudz jaunu, oriģinālu ideju. Gaisā un sirdī valdīs pavasara noskaņas. Radīsies vēlme uzsākt darīt ko pilnīgi jaunu, ko nekad neesi darījusi, vai atgriezties pie kāda ilgāku laiku novārtā atstāta hobija vai nodarbošanās. Īstais laiks atrast otru pusīti, ja esi vientuļa. Savukārt tām, kurām ir partneris, jācenšas kopā pavadīt pēc iespējas vairāk laika un izrādīt īpašu sapratni savam cilvēkam. Ja pagātnē esi aizvainojusi kādu no saviem mīļajiem, kopīgi pavadītais laiks palīdzēs aizmirst senos pāridarījumus. Izmantojiet savas kopīgās intereses vai radiet jaunas, lai kopīgi pavadītais laiks būtu interesants un kvalitatīvs. Martā būsi sabiedrības dvēsele un padomdevēja, apkārtējiem allaž atradīsies, ko tev pajautāt. Un tev tas patiks.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Marts

Horoskops nedēļai:
Komunikablais un ekspresīvais Merkūrs atrodas retrogrādā tavā privāto finanšu zonā. Iespējams...  Lasīt vairāk >>

Jauns gads, daudz pārmaiņu,- tā varētu teikt īsumā par tavu 2019. gadu. Tava valdošā planēta Urāns šajā gadā būs atbildīgs par...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv