6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 28.12.2017.

No 2018.gada vari gaidīt veiksmi, slavu un prieku. Saņemies un mērķtiecīgi virzies uz saviem karjeras un personīgās izaugsmes mērķiem! Gads iesāksies ar tavas valdošās planētas Marsa un Jupitera saspēli nopietnajos Skorpionos. Esi gatava valdīt!  

Merkūrs būs retrogrāds tavā zīmē no marta izskaņas līdz aprīļa vidum. Tas būs laiks, kad ieskatīties spogulī un saprast, kas ir tās pārmaiņas, kas nepieciešamas, lai uzlabotu savu izskatu, paštēlu un to, kā citi tevi uztver. Tici – ikvienam ir, ko uzlabot! Izej no šī retrogrāda labāka, spožāka un stiprāka!  

Arī tava valdošā planēta Marss 2018.gadā būs retrogrāda uz aptuveni diviem mēnešiem, no jūnija beigām līdz augusta izskaņai. Tas gan nebūt nenozīmē, ka dzīves temps pieklusīsi. Jā, vajadzēs atrast īsto ritmu un būs jārada labākās iespējamās stratēģijas savai sabiedriskajai un darba dzīvei.

Tiem Auniem, kuri ir attiecībās, 2018.gads ritēs gludi un galvenais uzdevums būs darboties kā efektīvai komandai. Janvārī varbūt tas nebūs tik izteikti, tomēr pārējais gads būs par jūsu romantisko un mājas dzīvi. Vasarā gan var būt jūtama zināma cīņa starp darbu un attiecībām. Tas uznāks un pāries, un rudenī jau atkal viss sakārtosies, īpaši, ja paši vēl pie tā piestrādāsiet.  

Brīvajiem Auniem 2018.gadā ir jāiet tautās, jāgādā par labu izskatu, labu pašsajūtu un jāpulcē ap sevi līdzīgi domājošie cilvēki. Būs iespējas sastap partneri, kas vēlēsies rūpēties par tevi un tavu vēlmju un vajadzību piepildījumu, pašai vien būs jābūt atvērtai šādam notikumu pavērsienam. Vasara un rudens pirmā puse, iespējams, attiecībām nebūs tik labvēlīga, cik darba dzīvei, tomēr novembrī tas atkal mainīsies, un romantika plūdīs pāri malām.  

Darba jomā vadi savu enerģiju un spēkus tajā virzienā, kur visvairāk vēlies gūt panākumus. Finansiāliem augļiem nevajadzētu izpalikt. Gada sākumā, visdrīzāk, būsi gatava gudri un pārdomāti kaut ko upurēt mērķa vārdā. Pavasarī ļauj savām ambīcijām vaļu, īpaši, ja vēlies jaunu vai augstāku amatu. Ja pavasarī neko nedarīsi lietas labā, tad vasaras mēnešos neapmierinātība ar darba vietu vai ienākumiem, līdzīgi kā īlens maisā, nebūs noslēpjama. Kaut kā mainīšanai labvēlīgs būs septembris un novembris. Gada izskaņā pacietība un gudrība atmaksāsies.  

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Neraugoties uz piedzīvojumu garu un spēcīgo vēlmi piedzīvot ko jaunu, dominēs vairāk garīgs un sapņains...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv