5 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  16. Janvāris Vārda dienas Lida, Lidija
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 03.02.2019.
Jaunmēness tev pretējajos Ūdensvīros 4. februārī iezīmēs jauna cikla sākšanos tavu attiecību pasaulē. Radīsies iespējas būt līdzās cilvēkiem, kuriem ir līdzīgs redzējums un mērķi. Vajadzēs gan saglabāt atvērtu prātu un apbruņoties ar pacietību. Iespējams, tiks pārbaudītas tavas robežas, taču - tici, tas ir nepieciešams, lai kaut kas mainītos. Dāvā partneriem brīvību un pieņemšanu, kādu vēlētos saņemt pati, un jūsu attiecības nostiprināsies. Profesionālajā dzīvē, līdz ar Pilnmēnesi Jaunavās 19. februārī, būs jātiek skaidrībā ar savām vērtībām, būs jānovērtē sevi un jāapzinās, ka tikai tu vari noteikt savu vērtību. Tikai tad, kad tas būs izdarīts, tu varēsi nospraust skaidrākas robežas vietās, kur tas ir nepieciešams, un atlaist lietas, kas tevi iztukšo. Tas var būt dzīvesveids, no kura esi izaugusi, nevajadzīgi tēriņi vai toksiskas attiecības. Vari izvērtēt dzīvi un veltīt enerģiju tam, kam tas visvairāk nepieciešams, nedomājot par to, ko saņemsi par to atpakaļ. Rādi citiem piemēru. Tādējādi tu iegūsi ne tikai materiālo nodrošinājumu, bet arī apkārtējo mīlestību un respektu.

Numeroloģiskā prognoze februārim:
Šajā mēnesī visi janvāra uzliktie ierobežojumi tiek atcelti, līdz ar to var sanākt diezgan haotisks mēnesis. Gribēsies izbaudīt visus apkārtējās pasaules labumus, vairāk apēst, vairāk iedzert un vairāk ļauties dzīves baudām kopumā. Izvairies no impulsīvas un bezatbildīgas rīcības, lai ideālais laiks, kad dzīves prieki nevis iztukšo, bet palīdz uzkrāt enerģiju, tev nežēlīgi neatspēlējas. Atceries, ka prieks nav mērķis, bet līdzeklis gandarījuma saņemšanai. Ja plānots ko pirkt vai pārdot, dari to februārī. Var parādīties jauna aizraušanās vai pilnīgi nejauši vari iekļūt mīlas trīsstūrī. 

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Februāris

Horoskops nedēļai:
Šajā nedēļā būs daudz, ko svinēt un atzīmēt. Tā vietā, lai darbotos vienatnē, vajag darboties...  Lasīt vairāk >>

"Viss tikai pr tevi" varētu būt atbilstošākais raksturojums tavam 2019.gadam. Nu, piemēram, gada sākumā, precīzāk, 21. janvārī gaidāms...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv