5 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  2. Jūlijs Vārda dienas Halina, Ilvars, Lauma
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 01.03.2019.
Ārējā, sabiedriskā dzīve būs ļoti skaļa un aktīva, taču retrogrādais Merkūrs un Jaunmēness Zivīs liks tev ierauties savā čaulā, lai atpūstos, atjaunotos, atjaunotu kontaktu ar savu dziļāko "es". Tev nebūs visas atbildes, tomēr vēstījumi, kas nāks sapņos vai miera un klusuma brīžos, dāvās lietu izpratni, kas tevi uz kādu laiku bija pametusi. Urāna klātbūtne tavā zīmē ir pārbaudījusi tavas spējas. Tava pašapziņa ir augusi. Turpmākos septiņus gadus, kad Urāns atradīsies Vēršos, no tevis tiks prasīta spēja distancēties no materiāliem zaudējumiem un ieguvumiem un rakt dziļāk, lai atklātu savu patieso vērtību. Tu esi vairāk vērta nekā tu domā. Tava patiesā vērtība ir tava sirds, radošums un izdoma. Tev nevajag daudz. Brīvību tu novērtē vairāk par visu. Laikā, kad 20. marta izskaņā Saule nonāks Aunos un dažas stundas vēlāk iestāsies Pilnmēness Svaros, attiecības atklās tev patiesību par sevi pašu. Centies izvairīties no salīdzināšanas un izpatikšanas citiem. Esi godīga. Tikai pēc tam tu varēsi samērot vērtības un stiprināt attiecības ar tiem, kas ir uz līdzīga ceļa kā tu, uz abpusējas mīlestības, respekta un brīvības ceļa. Sapņi var piepildīties, taču tev tam ir jātic.

Numeroloģiskā prognoze martam:
Šajā mēnesī parādīsies daudz jaunu, oriģinālu ideju. Gaisā un sirdī valdīs pavasara noskaņas. Radīsies vēlme uzsākt darīt ko pilnīgi jaunu, ko nekad neesi darījusi, vai atgriezties pie kāda ilgāku laiku novārtā atstāta hobija vai nodarbošanās. Īstais laiks atrast otru pusīti, ja esi vientuļa. Savukārt tām, kurām ir partneris, jācenšas kopā pavadīt pēc iespējas vairāk laika un izrādīt īpašu sapratni savam cilvēkam. Ja pagātnē esi aizvainojusi kādu no saviem mīļajiem, kopīgi pavadītais laiks palīdzēs aizmirst senos pāridarījumus. Izmantojiet savas kopīgās intereses vai radiet jaunas, lai kopīgi pavadītais laiks būtu interesants un kvalitatīvs. Martā būsi sabiedrības dvēsele un padomdevēja, apkārtējiem allaž atradīsies, ko tev pajautāt. Un tev tas patiks.

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Marts

Horoskops nedēļai:
Šajā nedēļā varēsi turpināt emocionālo tīrīšanu, kad atlaid lietas un situācijas, kuras...  Lasīt vairāk >>

2019. nu gan nebūs tas gads, kad kavēties un būt atturīgai. Šis gads dāvās tev iespēju parādīt plašākai pasaulei, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv