2 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Otrdiena,  19. Janvāris Vārda dienas Alnis, Andulis
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 02.01.2019.
2019. nu gan nebūs tas gads, kad kavēties un būt atturīgai. Šis gads dāvās tev iespēju parādīt plašākai pasaulei, kas tieši tu esi un ko tu spēj. Tava valdošā planēta ir spēcīgais Marss, un gada sākumā tā pilnā jaudā sāks kustību uz priekšu tavā zīmē. Tas tev kalpos par neticami spēcīgu lādiņu, kas uzdos toni visam gadam attiecībā uz dažādiem mērķiem un ambīcijām. Rudens pusē (oktobrī) Marss nonāks Svaros, kur zaudēs nedaudz no savas jaudas un atņems arī tev nedaudz spontanitātes un mērķtiecības. Marta izskaņā Saule nonāks tavā zīmē un uzkavēsies tajā mēnesi. Tas būs laiks, kad būt vienkāršai un neuzspēlētai. Varēsi būt drosmīga, spontāna un pilna dzīvīguma. Svarīgs varētu būt arī sacensības gars un būšana pirmajai. Ar to gan jābūt nedaudz uzmanīgai, jo, pārāk koncentrējoties uz finiša sasniegšanu pirmajai, var piemirsties patiesā motivācija, kāpēc tu kaut ko dari.
Īpaši piesardzīgiem Auniem ir jābūt trīs Merkūra retrogrādu laikā (martā, jūlijā un oktobrī), jo tad tevi var iegāzt tava pašas mēle. Šie retrogrādi jutīgajās un ātri aizvainojamajās ūdens zīmē būtiski apgrūtinās tavu spēju izpaust sevi tā, kā vēlies. Šajos periodos vajadzēs prast ieklausīties savās iekšējās sajūtās.      
Tiem Auniem, kuri ir attiecībās nevajag pieņemt tās kā pašu par sevi saprotamu. Mīlas dzīvi lielā mērā ietekmēs Saturns, kas visu gadu pavadīs piezemētajos Mežāžos. Tu būsi gatava uzņemties atbildību par to, kas ir bijis, par to, kas notiek un kas vēl notiks. Attiecības sašūpoties varētu gada pirmajā ceturksnī, kad Urāns izies no sava retrogrāda tavā zīmē - tev un partnerim varētu būt atšķirīgi ātrumi un domas par dažādām lietām. Oktobra Pilnmēness tavā zīmē ir laiks, ko vari īpaši gaidīt, jo tas varētu atrisināt kādas nesaskaņas, kas attiecības būs pavadījušas lielāko daļu gada. 
Brīvajiem Auniem kopumā vajadzētu gadu pavadīt apņēmīgi, neļaujot nekam stāties savā ceļā, lai iegūtu to, ko vēlies. Laiks no maija vidus līdz jūlijam varbūt nebūs pats labvēlīgākais jaunu attiecību veidošanai, taču labā ziņa ir tā, ka visa gada griezumā, mīlas dievietei Venērai nav gaidāmi retrogrādie periodi, tāpēc katastrofāli romantikas līmeņa kritumi nav sagaidāmi. Kad Venēra atrodas uguns zīmēs, tad mīlas enerģija ir kaislīga un kaut kādā mērā pat agresīva. Tavā zīmē Venēra nonāks aprīļa beigās, padarot tevi spontānu un ļoti tiešu. 
Kas attiecas uz naudu, ambīcijām un agresivitātei būs būtiska loma, taču nevajag aizmirst arī par līdzsvaru un pacietību. Arī karjeras jautājumos vajadzēs būt pacietīgai un, pirms rīkojies, saproti, ko tu vēlies ar to panākt.  
(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Oktobris

Numeroloģiskā prognoze nedēļai:
Šajā nedēļā darba cītība trīskāršosies. Radīsies sajūta, ka tu pati...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze oktobrim:
Šis ir nopietna darba mēnesis, kad vari ielikt turpmākās dzīves pamatus, sakārtot...  Lasīt vairāk >>

© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv