6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Piektdiena,  22. Janvāris Vārda dienas Austris
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 28.12.2017.

Jaunais gads tev solās būt ļoti spožs. Tas iezīmēsies ar enerģiju, izaicinājumiem un praktiskām un tālejošām iespējām. Tas, ko sasniegsi šajā gadā, nekur nepazudīs, tas turpināsies un saglabāsies. Tāpēc plāno un rīkojies gudri! Notikumiem tavā dzīvē būs karmiska piegarša un tiem būs tālejošākas konsekvences.

Gada pirmais mēnesis noslēgsies ar pilnu Mēness aptumsumu Lauvās, kas varētu aktualizēt kādus emocionālus jautājumus no tavas pagātnes. Kad jūlija izskaņā piedzīvosim otru pilno Mēness aptumsumu Ūdensvīros, Saule tobrīd atradīsies Lauvās. Tas varētu palīdzēt atgūt emocionālu stabilitāti. Daļējais Saules aptumsums tavā zīmē dažas nedēļas vēlāk varētu ietekmēt sabiedrisko vai profesionālo statusu. Cerams uz labu!

Vasaras karstākajā laikā – jūlijā un augustā, nevajag forsēt lietas, drīzāk vajag vairāk padomāt pirms rīkoties.

Partnerattiecībās esošajām Lauvām 2018.gads varētu nākt ar svaigām pārmaiņām. Tas, iespējams, nebūs nekas ārkārtējs vai nozīmīgs, drīzāk patīkamas jaunas vēsmas. Visi trīs šā gada Merkūra retrogrādi noritēs Uguns zīmēs, līdz ar to aprīlī, augustā un novembrī varētu būt nedaudz apgrūtināta komunikācija ar partneri. Lieki teikt, ka jums abiem ir savi triki, kā rīkoties un tikt galā ar šādām situācijām, protams, pie nosacījuma, ka kāda no pusēm stūrgalvīgi neietiepjas. Īslaicīgi var zust pārliecība par sevi attiecībās, taču esi pacietīga un gada izskaņā tas tiks kompensēts ar uzviju.    

Lauvām, kuru attiecību statuss vēsta – brīva, 2018.gads solās būs cerīgs, jo mīlestība būs visapkārt. Ar lielu varbūtību potenciālos romantiskos partnerus sastapsi sabiedriskos pasākumos. Te gan jāpiebilst, ka tā var būt gan svētība, gan lāsts, tāpēc pret jauniepazītiem cilvēkiem ir vērts izturēties ar vieglu optimismu, tomēr nevajag aizmirst arī par zināmu piesardzību. Februārī un septembrī kavalieru pirmais iespaids var būt vismānīgākais. Jūlijs un augusts turpretim ir daudz labvēlīgāks, jo daudz izteiktāk darbosies tavi instinkti un iekšējā balss. Arī gada izskaņa ir laiks, kad vari sastap īsto un vienīgo.

Naudas ziņā gads solās būt bagāts ar pelnīšanas iespējām. Varbūt ir vērts piebremzēt un ļaut sev ieraudzīt, ka iespējas tev dzenas pakaļ, tām tikai jāļauj sevi pierādīt. Saturna atrašanās Mežāžos visa 2018.gada garumā liek domāt, ka visi centīsies būt efektīvāki un atbildīgāki. Taču tā kā Lauvas un Mežāži ir pretējās zīmes, tavas metodes atšķirsies no tām, ko liks lietā citi. Tu taču zini, kas tev ir strādājis pagātnē – pie tā arī turies! Neaizmirsti gan par pacietību gan attiecībā pret sevi, gan to, cik ātri vēlies traukties uz priekšu, kā arī turies tev pieejamā budžeta robežās. 

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Gada pēdējā nedēļā vēl būs gana daudz darāmā - vai nu darba dēļ, vai tāpēc, ka esi uzņēmusies...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv