2 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Ceturtdiena,  21. Janvāris Vārda dienas Agne, Agnese, Agnija
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 08.01.2019.
Gada sākumā sasniegsi punktu, kurā tev jāprecizē savi dižākie ilgtermiņa mērķi. Pēc 6. janvāra Jaunmēness, kas sakritīs ar daļēju Saules aptumsumu, varēsi sākt pārliecinoši virzīties uz šo mērķu sasniegšanu. Tu esi izpildījusi mājasdarbu pārvērtējos savas attiecības, un tas ļaus attiecībām pāriet jaunā līmenī, kurā nepieciešama vēl dziļāka nodošanās un uzticēšanās. Nekad nav prāta darbs kādam akli uzticēties, tomēr centies izvairīties no nevajadzīgu spriedumu izdarīšanas. Arī profesionālajā ziņā tu būsi zirgā. Pilnmēness Lauvās, kas sakritīs ar Pilnu Mēness aptumsumu 21. janvārī, pārtrauks aptuveni 18 mēnešu ilgo iekšējās pašapziņas atgūšanas procesu. Nu varēsi atļauties spīdēt! Pagātni sāksi skatīt jaunā gaismā un sapratīsi, kas tev ir nepieciešams, lai justos emocionāli un finansiāli droša, un vispār kas ir tas, kas tevi virza darīt to, ko tu dari. 
 
Numeroloģiskā prognoze janvārim:
Šajā mēnesī atpūtu plānot nevajag. Ja vēlies, lai šis gads būtu pēc iespējas produktīvāks, jāuzraksta plāns vai 6.janvāra rītā vari izgatavot kolāžu ar visu, ko šajā gadā vēlies sasniegt, izdarīt un piedzīvot. Laiku palaist vējā nevajadzētu, plānošana un savas dzīves un darba organizēšana ir būtiski svarīgas panākumu sasniegšanā. Šajā laikā tev pastāv iespēja izdarīt ko patiesi saturīgu un pārbaudīt savas idejas praksē. Ja kaut kas nestrādā, kā domāts, apstājies un pārskati savus plānus. Pasaudzē veselību! Atliec braucienus un ceļojumus. Ievēro mērenību visās attiecības, domā, ko un kā runā, jo iespējami nopietni strīdi ar tuviniekiem.  

Lai pilnībā izmantotu numeroloģisko prognozi, ieteicams ņemt vērā savus individuālos skaitļus un atrast balansu ar nedēļas enerģiju. Uzzināt savus skaitļus, dziļāk iepazīt un izprast sevi, kā arī rast atbildes uz daudziem un dažādiem jautājumiem, vari individuālajā numeroloģijas konsultācijā pie Līgas Elizabetes Balodes. Uzzini, kā pieteikties šeit >>

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Janvāris

Horoskops nedēļai:
Ir visai kaitinoši, ja tu kaut ko ļoti, ļoti vēlies, bet dzīve tam stājas ceļā. Tāda situācija...  Lasīt vairāk >>

Tava valdošā planēta Venēra šajā gadā iztiks bez neviena retrogrādā perioda, bet vai tas nozīmē, ka gaidāms gads pilnīgi bez...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv