6 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Sestdiena,  23. Janvāris Vārda dienas Grieta, Strauta
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 30.12.2017.

Tavu gadu iekrāsos spēks un spraigums. Jā, tiem abiem ir savi plusi un mīnusi, taču tavos spēkos būs izmantot labāko, ko šīs abas īpašības spēj dot, un prasmīgi pārvarēt to ēnas puses. Tavai valdošajai planētai – Merkūram, šajā gadā ir sagaidāmi trīs retrogrādie periodi, visi no tiem Uguns zīmēs (Aunu zvaigznājā aprīlī, Lauvās augustā un Strēlniekos novembrī). Ikkatrs no šiem retrogrādiem noslēgsies un atstās tevi aizrautīgi satrauktu par sevi un savu dzīvi. Pēc šiem posmiem viss šķietami sakritīs savās vietās.  

Šajā gadā arī pārējās Zemes zīmes tevi uzlādēs un atbalstīs. Urāna klātbūtne Vēršos dāvās drošības sajūtu kā finansēs, tā jutekliskajos priekos. Savukārt Saturns teju pusi gada – no aprīļa līdz septembrim – būs retrogrāds Mežāžos, padarot augustu un septembri tev par īpaši spēcīgiem mēnešiem. Vasarā (jūnijs līdz augusts) vajag piedomāt pie karjeras un sabiedriskās dzīves norisēm un censties nepieļaut kļūdas šajās sfērās.

Ja esi partnerattiecībās, tad jārēķinās, ka teju ar maģiskiem spēkiem jūs visa gada garumā tiksiet ierauti cilvēkos. Par sliktu tas nenāks, jo patiesībā tas jūs abus tikai vēl vairāk satuvinās un liks vēl vairāk vienam otru novērtēt. Ja darba dzīve janvārī un februārī var sagādāt stresu, tad mājas dzīve būs tā, kas to visu kompensēs. Mīlestība būs tā, kas jūs stiprinās. Aprīlī kāda drauga vai ģimenes locekļa, vai biznesa partnera finansiālā situācija var radīt satraukumu vai šaubas. Un atkal jūs viens otram būsiet kā atbalsta plecs. Arī vasaras mēnešos jūsu prātus var nodarbināt darba un sabiedriskie pienākumi. Ja neesat vēl formāli nokārtojuši savas attiecības, tad labākais laiks laulībām ir novembra otrā puse, decembris.

Jaunavām, kuras ir vēl brīvas, 2018.gads nesīs daudz iespēju baudīt romantiku. Dažbrīd pat potenciālie partneri varētu teju vai spietot ap tevi. Janvārī un februārī iespējas ir ļoti pretrunīgas – var izdoties sastapt kādu ļoti fascinējošu cilvēku, taču pastāv arī liela varbūtība uzķerties uz kādu, kas tikai izliekas un maniakāli alkst pretējā dzimuma uzmanības. Jūnijā un jūlījā, iespējams, tu pati vēlēsies paņemt nelielu pauzīti no visas tās iepazīšanās un randiņu būšanas, taču nāks rudens, tu būsi neatvairāma gribi vai negribi!

Patiesības labad gan jāsaka, ka tieši darbs un naudas lietas visu gadu būs priekšplānā. Būs ārkārtīgi izteikta iekšējā sajūta par to, kas ir pareizi un kurā brīdī ir pareizi rīkoties. Būsi motivēta un ieinteresēta izmantot tev sniegtās iespējas. Un tu sāksi to darīt jau ar pirmajām gada dienām. Marts būs labs laiks, lai pārvērtētu savus sapņus. Aprīlis būs lielo iespēju laiks. Jūlija mēnesī var dzimt gudras idejas. Rudens cēlienā (oktobrī, novembrī) būs labs laiks dibināt un uzturēt kontaktus, veidot jaunas un spēcīgas sabiedroto savienības.        

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Decembris

Horoskops nedēļai:
Mājas un ģimenes lietas vēl visu šo nedēļu būs ārkārtīgi aktuālas. Nedeļa gan varētu arī...  Lasīt vairāk >>

Numeroloģiskā prognoze decembrim:
Šim mēnesim sastādi savu prioritāšu sarakstu un īsteno tikai to, kas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv