4 Sievietespasaule.lv - Horoskopi
Kontakti | Par SievietesPasauli | Reklāmas iespējas | Noteikumi | Lapas karte
Twitter
Lietotājvārds 
Aizmirsi lietotājvārdu vai paroli?
Parole 
Ienāc
Atcerēties manus lietotāja datus uz šī datora
Tu vēl neesi reģistrējusies SievietesPasaule.lv? Izdari to tagad!Tas ir bez maksas, bet piedāvā dažādus bonusus, tādus kā - piedalīties konkursos, testēt produktus, blogot, pirmajai uzzināt jaunumus, kā arī personalizēt savu Sievietes Pasauli. Pievienojies!
Pirmdiena,  25. Janvāris Vārda dienas Sigurds, Zigurds
Ilustrācija: Ilze Eglīte
Pievienots: 29.12.2017.

Svari 2018.gadā būs uzmanības centrā. Esi gatava tam, ka cilvēki vērsīsies pie tevis pēc padoma un skatīsies uz tevi kā uz līderi. Tev gan par to nav jāsatraucas, jo tev tas viss padosies dabiski. Atliks tikai baudīt tavā virzienā vērsto uzmanību!

Jau pirmajās Jaunā gada dienās spēcīgu enerģiju radīs tava valdošā planēta Venēra, Saule un Plutons. Šajās dienās savu varu un spēku vajag demonstrēt eleganti un ar augstsirdību – tas apkārtējiem būs papildu iemesls tevi mīlēt un respektēt.

Šajā gadā visi trīs Merkūra retrogrādi gaidāmi Uguns zīmēs. Retrogrādu brīžos tava ikdienas dzīve varētu pieklust, taču pēc tiem sekos milzīgi enerģijas pieplūdumi. Marsa retrogrāds no jūnija līdz augusta beigām varētu kavēt vai novirzīt kādus tavus karjeras plānus, tomēr rezultātā tu iegūsi daudz stabilāku un skaidrāku karjeras plānu. Tev, savā ziņā, visnozīmīgākais būs pusotru mēnesi garais Venērs retrogrāda periods oktobrī un novembrī, kas noslēgsies Svaru zīmē. Mīlestība valdīs tavā dzīvē!

Partnerattiecībās esošajiem Svariem 2018.gads sola spēcīgu, nopietnu un juteklisku mīlas dzīvi. Partneris varētu mēģināt tevi vairāk izmantot, tomēr tu ar to tiksi galā, jo būs arī gana daudz rotaļīguma jūsu starpā. Jāņem vērā, ka Venērai šajā gadā būs spēcīga ietekme un tā nebūs noskaņota uz muļķībām. Janvārī un februārī jūs abi varētu veltīt vairāk laika darbam un tajā nebūs nekā slikta. Jūnijā un jūlijā varat čubināties viens ar otru un pavadīt laiku divvientulībā. Augusts būs kā radīts mājas dzīves baudīšanai. Svaru laikā – septembrī un oktobrī, kad Saulīte būs iegriezusies tavā zvaigznājā, vajag teikt to, ko domā, darīt to, ko saki, un būt otram tuvu, tuvu klāt. Jau pieminētais Venēras retrogrāds var saasināt attiecības. Šajā laikā nevajag veikt lielus pirkumus, ieguldījumus vai plānot un doties ceļojumos, jo var gadīties, ka katrs domāsiet par kaut ko citu.

Tiem Svariem, kuri ir vieni, jābūt gataviem, ka mīlestība pēc jums lūkosies 2018.gadā. Kavalieri parādīsies tavā ceļā, un tu varēsiet atļauties būt izvēlīga. Saviem instinktiem ir jāuzticas, tomēr pirmajiem iespaidiem var būt neparedzamas sekas. Marts ir tas laiks, kad ar vislielāko varbūtību sastapsi personu, ar kuru dalīt savu dzīvi. Vai tā notiks, atkarīgs no tevis! Venēras retrogrāds oktobrī un novembrī nedaudz piebremzēs, ja tava sociālā dzīve vai attiecības virzīsies uz priekšu pārāk strauji.  

Arī biznesā, karjerā un finansēs 2018.gads izskatās spēcīgs. Iespējams, tikai atsevišķos gadījumos – lielākoties martā vai aprīlī, varētu gadīties situācijas, kurās partneru vai kolēģu nepareizi spriedumi var radīt šķēršļus, taču tu ar to tiksi galā. No septembra līdz pat gada beigām būs īpaši pamanāma tava apķērība un radošums. Ja šajā gadā saņemsi jaunus biznesa piedāvājumus, tos izsver ar īpašu piesardzību. Ja ar pašām idejām viss varbūt būs kārtībā, jārēķinās, ka tās var sākt nest augļus tikai kaut kad tālā nākotnē. Nauda 2018.gadā nebūs problēma, ja ar to apiesies prātīgi.     

(21.03. - 20.04)
(21.04. - 20.05)
(21.05. - 20.06)
(22.06. - 22.07)
(23.07. - 23.08)
(24.08. - 23.09)
(24.09. - 23.10)
(24.10. - 22.11)
(23.11. - 21.12)
(22.12. - 19.01)
(21.01. - 20.02)
(21.02. - 20.03)
Novembris

Horoskops nedēļai:
Gaidāmā nedēļa būs par lieliem stāstiem, lielām idejām un vēl lielākiem plāniem. Nedēļas sākumā...  Lasīt vairāk >>

Mēneša horoskops novembrim:
7.novembra Jaunmēness varētu tev nest naudu vai citas mantiskas...  Lasīt vairāk >>
© SievietesPasaule 2009 | web izstrāde: Molssoft | webdizains: annija.lv